Are You Ready To Die?

Are You Ready To Die?

Blood Sweet Scars


1. Intro
2. Are You Ready To Die?
3. Не Спасти!
4. Куколка...
5. Это Война!

Дебютне EP гурту Blood Sweet Scars з життєрадісною назвою Are You Ready To Die? справляє складне враження. Хлопці з Києва не без таланту, з непоганою технікою, але все ж…

Спочатку плюси. Соу, що ми маємо? Мелодійний технічний металкор (нот багато, звучить гарно), чимало чистого вокалу, чимало й не ріжучого вухо скріму. Чув трохи пігвойсу. Тексти некислі, стилістично витримані – від стандартного «ми всі помремо» до серйозної пісні про війну. Найбільші душевні овації у мене зірвала слізна пісня про кохання з приспівом «Глаза из пластика, тело – резина, ты всего лишь кукла на полке магазина». Це просто шедевр. Це треба чути.

Також відмічу, що всі музиканти технічно нарізають свої закручені партії. Багато соло, чимало програшів, цікаві гармонії, натяки на Металліку та Кулю для моєї Валентини. Стандартний металкор з не зовсім стандартним підходом.

І останній явний плюс – мікс звучить смачно. Звук гітар і басу на висоті, скім не ріже вуха. Барабани семпльовані, не критично, але чутно.

Тепер про погане.

Чистий вокал, схоже, звукорежисер рівняти не вміє взагалі. Або вміє, але чомусь не хоче. Тому в результаті окремі ноти вокаліста викликають великі сумніви. Добре, що не всі. Оцінка – чотири з великим мінусом.

Гітари не всюди лаштують. Чи це провина гітаристів, перетиснувших струни, чи дійсно погано налаштовані інструменти, але в технічно зіграних соло ми чуємо відверту лажу.

І останнє – матеріал явно затягнутий. Плюс пісні сильно між собою схожі.

Підсумовуючи вище написане: якщо б не явні проблеми з налаштованістю інструментів та вокалом, я б записи періодично переслуховував. А так – чекатиму нових релізів від команди, потенціал є, та недотягнули. Все ж прихильникам жанру рекомендую ознайомитись.

Текст - Сашко Гончаров
© rock.kiev.ua


Виконавець:
Blood Sweet Scars
Назва:
Are You Ready To Die?
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!