Are You Ready To Die?

Are You Ready To Die?

Blood Sweet Scars


Intro1. Intro
Are You Ready To Die?2. Are You Ready To Die?
Не Спасти!3. Не Спасти!
Куколка...4. Куколка...
Это Война!5. Это Война!

Дебютне EP гурту Blood Sweet Scars з життєрадісною назвою Are You Ready To Die? справляє складне враження. Хлопці з Києва не без таланту, з непоганою технікою, але все ж…

Спочатку плюси. Соу, що ми маємо? Мелодійний технічний металкор (нот багато, звучить гарно), чимало чистого вокалу, чимало й не ріжучого вухо скріму. Чув трохи пігвойсу. Тексти некислі, стилістично витримані – від стандартного «ми всі помремо» до серйозної пісні про війну. Найбільші душевні овації у мене зірвала слізна пісня про кохання з приспівом «Глаза из пластика, тело – резина, ты всего лишь кукла на полке магазина». Це просто шедевр. Це треба чути.

Також відмічу, що всі музиканти технічно нарізають свої закручені партії. Багато соло, чимало програшів, цікаві гармонії, натяки на Металліку та Кулю для моєї Валентини. Стандартний металкор з не зовсім стандартним підходом.

І останній явний плюс – мікс звучить смачно. Звук гітар і басу на висоті, скім не ріже вуха. Барабани семпльовані, не критично, але чутно.

Тепер про погане.

Чистий вокал, схоже, звукорежисер рівняти не вміє взагалі. Або вміє, але чомусь не хоче. Тому в результаті окремі ноти вокаліста викликають великі сумніви. Добре, що не всі. Оцінка – чотири з великим мінусом.

Гітари не всюди лаштують. Чи це провина гітаристів, перетиснувших струни, чи дійсно погано налаштовані інструменти, але в технічно зіграних соло ми чуємо відверту лажу.

І останнє – матеріал явно затягнутий. Плюс пісні сильно між собою схожі.

Підсумовуючи вище написане: якщо б не явні проблеми з налаштованістю інструментів та вокалом, я б записи періодично переслуховував. А так – чекатиму нових релізів від команди, потенціал є, та недотягнули. Все ж прихильникам жанру рекомендую ознайомитись.

Текст - Сашко Гончаров
© rock.kiev.ua


Виконавець:
Blood Sweet Scars
Назва:
Are You Ready To Die?
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності