Online

Online

Blackberry Rose


Слишком Много Виски1. Слишком Много Виски
Останься до Утра2. Останься до Утра
Черный Кот3. Черный Кот
Львів *feat. Anna Starzhinskay4. Львів *feat. Anna Starzhinskay
О, Детка5. О, Детка
Всю Ночь6. Всю Ночь
Не Хотел Терять7. Не Хотел Терять
Неизвестный Герой8. Неизвестный Герой
ВСІ ТРЕКИ

«Online» можна вважати першим повноформатним альбомом, збіркою або ж своєрідним підбиттям підсумків, за шість років існування київського гурту Blackberry Rose. До платівки увійшов матеріал з двох попередніх релізів колективу – синглу «Черный Кот» та міні-альбому «Всю Ночь». Щоправда, якщо прислухатися, то можна відшукати ще деякі сюрпризи, не зазначені в трек-листі…

Музиканти Blackberry Rose є прибічниками «старої школи» року і, в першу чергу, цей реліз орієнтований на таких же слухачів.

Починає альбом бадьора «Слишком много виски». Напевно, це в даному випадку – найкращий початок, який можна було придумати. Хоча, манера композиції чимось і нагадує Майка Науменка з його Зоопарком, та тут присутнє щось таке, що притаманне й лише Blackberry Rose.

Далі йде бадьоренька «Останься до утра»… Тут уже можна провести асоціації із Черным Кофе. Загалом, помітно, що музиканти не байдужі не лише до «монстрів» рок-н-ролу: Deep Purple, Led Zeppelin, AC/DC і ZZ Top, а й до класичних представників російського року.

«Всю ночь» - розмірений хард, який проходить перевірку на витривалість через занурення в блюз, із заливистим гітарним соло.

«Львів» - найкраща мелодія на альбомі. Вона не зовсім вписується в хард-рокову концепцію збірки. Та все ж – дуже гарний текст, вишукане соло, не важкі гітари. Як я вже казав – добротна оптимістична лірична композиція. Над піснею, до речі, працювала ще й Anna Starzhinskaya. Тому жіночий голос придає «Львову» ще більшої витонченості та романтики. До речі, можна і відео глянути на це творіння.

Пісні «Не Хотел Терять», «О, Детка», «Неизвестный Герой» - просто міцні, добротні номери, надійні, як старі друзі, яких приймаєш з усіма їх добре відомими недоліками (у вигляді елегантних блюзових мотивів, бадьорих гітарних соло та ритм секції).

«Online» - це класичні хард-рокові рифи в стилі Deep Purple («Черный кот», «Всю ночь», «Неизвестный герой»), прямолінійний блюз («Слишком много виски», «Останься до утра», «О, детка») і (куди ж без неї?) лірика (україномовна пісня «Львів», «Не хотел терять»). Всі композиції є авторськими, написані переважно лідером гурту – гітаристом Дімою Гончаренком.

Але хіт номер один, звичайно, «Слишком много виски». Дуже солідна, яскрава композиція, що легко запам’ятовується.

Що особливо приємно в BR, так це їх порив до фірмовості. Хоча, помітно, що хлопці ще перебувають у пошуках своєї «родзинки». Можливо, в наступному альбомі, який обіцяють видати до кінця року, ми почуємо дещо інших Blackberry Rose. І це стосується як і якості запису, так і манери виконання. Звичайно, все попереду у молодих музикантів!

Митько Сяржук


Виконавець:
Blackberry Rose
Назва:
Online
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Blackberry Rose представили сингл «Черный Кот»
НОВИНИ
Blackberry Rose представили сингл «Черный Кот»
13.02.2013

Сингл «Черный Кот» – это второй релиз киевской хард-роковой группы Blackberry Rose после EP «Долгая Дорога в Никуда» датированного 2011-м годом

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Всю Ночь
Всю Ночь
2013
альбом
слухати
Черный Кот
Черный Кот
2013
альбом
слухати
Львів (Feat. Anna Starzhinskaya)КЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка