На картах світу

На картах світу

Arlett


1. На картах світу
2. Я твій стриптиз
3. Бий гітари, бий серця

Для тих, хто ще не знає, Леді Арлет це рок-гурт з Білої Церкви, заснований ще у 2009 році. В 2015 гурт готує до виходу свій перший повноцінний альбом, який має вийти не пізніше початку осені цього року. Але перед тим як він з’явиться, хлопці забажали викласти в інтернет свій максі-сингл, що вмістив три композиції: «На картах світу», «Я твій стриптиз» та «Бий гітари, бий серця». Перша пісня з цього списку вже стала справжнім хітом і була екранізована.

Олександр Коломієць, лідер Леді Арлет: «Це перші три треки, що ми записали. Ми вирішили об'єднати і видати їх перед тим, як вийде альбом, який ми майже доробили. Ми дуже довго працювали над цією платівкою і я дуже сподіваюся на те, що результат зможе виправдати всі довгі очікування».

Перше, що кидається в очі, чи то пак – вуха, то це приємний та оригінальний голос вокаліста Олександра Коломійця, що на ряду з хорошими текстами породжує оригінальну та соковиту суміш, яка є основним інгредієнтом справжнього рок-н-ролу. А коли цю суміш змішати із потужною музичною консистенцією, то отримаємо енергію, емоції, естетичність, щирість, любов. І все це звучить так невимушено, що придертися до матеріалу ЕР не вийде, хоч як не старайся. Ясна річ, що своє взяла і якість запису (що не кажіть, а на ФДР вміють і знають як зробити матеріал європейського зразка!) Ще один бал в актив пісень міньйону вносить той факт, що пісня «На картах світу» (власне, вона і дала назву всій збірці) була в номінації «відкриття року» всеукраїнської музичної премії Yuna. Ще, за словами музикантів, в цій пісні головним посилом є не приспів, а рядки:

А нам би романтики миті
Зібрати докупи і жити,
І кожну секунду любити,
І небо над нами цінити.


Саме в них закладено весь сенс. Цими рядками можна охарактеризувати всю творчість ЛА.

Якщо узагальнювати: музика ЛА – це просто РОК. Не надто простий, та доволі «ненапряжний» та мелодійний. В ЕР вистачає драйву, але вистачає і романтики, тому міні-альбом «не наїжачений», не агресивний. Хлопці не ставлять поки що завдання докорінно змінити світ, наставити люд на шлях праведний – це просто пісні про життя і про стосунки в ньому. Милозвучні й «пробивні» композиції молодих і закоханих чуваків. Непоганий початок. Такої музики зараз, будемо відвертими, не дуже багато (такої, де поєднуються всі аспекти: від класних текстів до шикарної якості запису). Що буде далі – побачимо вже восени. Альбом з 11 композицій не за горами. А поки, я ладен стверджувати по тому, що почув у ЕР: Леді Арлет – це уже рівень O.Torvald’а (в найкращому розумінні цього порівняння). Сподіваюся, хлопці триматимуть марку.

Митько Сяржук


Виконавець:
Arlett
Назва:
На картах світу
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Arlett
Arlett
2016
альбом
слухати
На картах світуКЛІП
На картах світу · 2015
87 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!