На картах світу

На картах світу

Arlett


1. На картах світу
2. Я твій стриптиз
3. Бий гітари, бий серця

Для тих, хто ще не знає, Леді Арлет це рок-гурт з Білої Церкви, заснований ще у 2009 році. В 2015 гурт готує до виходу свій перший повноцінний альбом, який має вийти не пізніше початку осені цього року. Але перед тим як він з’явиться, хлопці забажали викласти в інтернет свій максі-сингл, що вмістив три композиції: «На картах світу», «Я твій стриптиз» та «Бий гітари, бий серця». Перша пісня з цього списку вже стала справжнім хітом і була екранізована.

Олександр Коломієць, лідер Леді Арлет: «Це перші три треки, що ми записали. Ми вирішили об'єднати і видати їх перед тим, як вийде альбом, який ми майже доробили. Ми дуже довго працювали над цією платівкою і я дуже сподіваюся на те, що результат зможе виправдати всі довгі очікування».

Перше, що кидається в очі, чи то пак – вуха, то це приємний та оригінальний голос вокаліста Олександра Коломійця, що на ряду з хорошими текстами породжує оригінальну та соковиту суміш, яка є основним інгредієнтом справжнього рок-н-ролу. А коли цю суміш змішати із потужною музичною консистенцією, то отримаємо енергію, емоції, естетичність, щирість, любов. І все це звучить так невимушено, що придертися до матеріалу ЕР не вийде, хоч як не старайся. Ясна річ, що своє взяла і якість запису (що не кажіть, а на ФДР вміють і знають як зробити матеріал європейського зразка!) Ще один бал в актив пісень міньйону вносить той факт, що пісня «На картах світу» (власне, вона і дала назву всій збірці) була в номінації «відкриття року» всеукраїнської музичної премії Yuna. Ще, за словами музикантів, в цій пісні головним посилом є не приспів, а рядки:

А нам би романтики миті
Зібрати докупи і жити,
І кожну секунду любити,
І небо над нами цінити.


Саме в них закладено весь сенс. Цими рядками можна охарактеризувати всю творчість ЛА.

Якщо узагальнювати: музика ЛА – це просто РОК. Не надто простий, та доволі «ненапряжний» та мелодійний. В ЕР вистачає драйву, але вистачає і романтики, тому міні-альбом «не наїжачений», не агресивний. Хлопці не ставлять поки що завдання докорінно змінити світ, наставити люд на шлях праведний – це просто пісні про життя і про стосунки в ньому. Милозвучні й «пробивні» композиції молодих і закоханих чуваків. Непоганий початок. Такої музики зараз, будемо відвертими, не дуже багато (такої, де поєднуються всі аспекти: від класних текстів до шикарної якості запису). Що буде далі – побачимо вже восени. Альбом з 11 композицій не за горами. А поки, я ладен стверджувати по тому, що почув у ЕР: Леді Арлет – це уже рівень O.Torvald’а (в найкращому розумінні цього порівняння). Сподіваюся, хлопці триматимуть марку.

Митько Сяржук


Виконавець:
Arlett
Назва:
На картах світу
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2015
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Arlett
Arlett
2016
альбом
слухати
На картах світуКЛІП
На картах світу · 2015
81 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії