Любимый друг!..
Слухати/придбати:
Bandcamp

Любимый друг!..

Антон Бессонов


1. Ни при чём
2. Авантюра
3. Пассажир
4. Леди Стайл
5. Не годится
6. Мои корабли
7. Double You
8. Ничего не болит
9. Сентиментальный вальс
10. Клён
11. Если очень постараться
12. Любимый друг
13. Трип (бонус-трек)
14. Простое решение (бонус-трек)
ВСІ ТРЕКИ

Досить довго Антон Бессонов - музичний журналіст, звукорежисер і музикант - працював під вивіскою проекту «Тім Талер» і загадково визначав стиль своєї музики, як «сентиментальний арт-панк». Пару років тому Бессонов почав підписувати авторські записи своїм паспортним ім'ям.

Новий альбом Антона з назвою «Любимый друг!..» більше не намагається вразити публіку новоспеченими стилістичними формулюваннями. Зате радує музичним розмаїттям, якому сприяє велика кількість гостей, залучених до запису.

Як повідомляється в супроводжуючому інтернет-реліз тексті, платівка «являє собою світ пісень та мелодій, написаних за мотивами радянської кіномузики, золотих хітів рок-н-ролу і власних життєвих історій». Диск наскрізь пронизаний сентиментальними настроями. Зворушливі інтонації, ліричні тексти та аранжування - все це налаштовує на довірливість, викликає емпатію. В альбомі є як пісні, так і інструментальні композиції. Вони плавно перетікають одна в одну, створюючи мрійливий романтичний настрій.

У листуванні зі мною Антон зазначив, що велика частина музикантів, які працювали з ним над альбомом, є його давніми друзями або, як мінімум, хорошими знайомими. Цікаво, що Бессонов, який до сих пір виконував всі свої пісні самостійно, вдався під час запису диска «Любимый друг!..» до залучення інших лідер-вокалістів. У лаундж-диско «Пасажир» місце біля мікрофона зайняла вокалістка Віра, яка колись працювала з дуетом «Тім Талер» на концертних майданчиках Китаю (в цій же пісні зіграв на басу Роман Кондратьєв , колишній соратник Антона по «Тім Талер»). У заголовному треку «Любимый друг» заспівала Анна Воінова - автор-виконавець з Горлівки, рідного міста Антона Бессонова. Інші пісні Антон виконав сам, хоч і не без допомоги численних бек-вокалісток: Ганни Демків, Марії Вільховик, Галини Куцової та інших.

Крім двох, названих вище, пісень на платівці ще шість. Старомодний псевдорадянський біт «Ни при чем» описує стан непевності ліричного героя. Втім, «розпатланий вітер наполегливо шепоче» цьому герою: «дерзай!» - значить, у нього все налагодиться. Заворожуюча нова хвиля  «Не годиться» пропонує «доповнити небо красою». Іронічний рок-гімн «Мои корабли» - типова історія любові, ліричний герой якої готовий чимось поступитися в ім'я улюбленого погляду. Злегка пріджазована «Ничего не болит» - ода щастя, життя і його красі. Ще один псевдорадянський естрадний номер «Клен» оповідає про зв'язок поколінь і про непорушність найголовнішого. Романтична балада «Если очень постараться» доводить, що в боротьбі за щастя, везіння часом важливіше старанності.

Різнопланові інструментальні композиції («Авантюра», «Леди Стайл», «Double You», «Сентиментальный вальс», «Трип», «Простое решение») акуратно вплітаються в пісенну канву альбому. За словами Антона, саме в цих треках найбільш яскраво проявив себе талант запрошених музикантів. Так, барабанщик Борис Блюмин став практично повноцінним співавтором аранжувань бонус-треків «Трип» і «Простое решение». До того ж в «Простом решении», завдяки участі гітариста Олексія Ермашкевіча з інструментального проекту «Азот», з'явилися швидкісні партії електрогітари. Клавішні Олега Берга , автора відомого в інтернет-просторі проекту MajorVSMinor, прикрасили треки «Авантюра» і «Сентиментальний вальс ». Вокалізи Діни Галузо і Наталії Гаджи стали родзинкою доброї половини інструменталок.

«Любимый друг!..» - своєрідний екскурс в минуле нашої музики. Альбом не претендує на революційність. Але багато хто напевно знайдуть в ньому трек-другий «для душі».

Дар'я Кадомська


Виконавець:
Антон Бессонов
Назва:
Любимый друг!..
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

ДунайськаСіч2019: Рок - це свобода, енергія і самовираження!
АНОНСИ
ДунайськаСіч2019: Рок - це свобода, енергія і самовираження!
23.06.2019

Саме ці поняття вкладають організатори у назву. Насправді ж, фестиваль є мультикультурним, і всі, хто наприкінці червня завітає на свята до Ізмаїлу, зможуть знайти на фестивалі щось цікаве для себе