Двері в рай

Двері в рай

Akapulko


Двері в рай1. Двері в рай
Знайома річ2. Знайома річ
Kiss For Memory3. Kiss For Memory
Атмосфера4. Атмосфера
Шалений світ5. Шалений світ
День як ніч6. День як ніч
Ранкова7. Ранкова
Кольорові сни8. Кольорові сни
ВСІ ТРЕКИ

Ви чули про «тріп-твіст»? Якщо ні, то альбом новоствореного проекту Akapulko «Двері в рай» відкриє вам тайну цього словосполучення. Власне, цей стиль гурту, як говорять самі музикантию, тобто – «повільний твіст». Але окрім таємничого багато для кого жанру, у дебютнику знаходить відображення і менш «пафосні» поп-рок, блюз та український мелос. А якщо бути ще точнішим, то про стилістику «Дверей…» можна висловитися так: мікс з українського мелосу, жорсткого динамічного «рокопопсу» і блюзової психоделії 60-х в поєднанні з модним сьогодні «новим берлінським звуком». «Берлінський звук» пояснюється від частково, що звукорежисером та продюсером платівки став Матіас Лодмальм (екс-лідер шведських металістів Cemetary та Sundown), який нині мешкає в Німеччині та володіє авторитетною студією Electric Detective Studios.

В кожній ноті «Двері в рай» відчувається як талановиті музиканти отримують задоволення від творчості та виконання. Дозвольте йому (альбому) огорнути вас, пориньте в нього і, гойдаючись на хвилях, отримуйте задоволення разом з ними (музикантами). По елементу музики Akapulko демонструє свої здібності на висоті. І ця висота не менша, ніж Еверест. Ритми захоплюють, мелодії захоплюють, гітарні рифи та соло розбурхують – все як годиться. Явно ліричних композицій немає. І навіть ті, які є відносно повільними – звучать дуже «забійно». Більш-менш розслабитися можна лише під завісу – у пісні «Кольорові сни».

Трошки повернуся назад і поясню, чому порівняв майстерність виконання (запису, зведення, мастерингу і т.д. і т.п.) гурту із найвищою вершиною світу. Справа в тому, що окрім прославленого Матіаса Лодмальма над альбомом працювали засновник власної гітарної школи та учень видатного гітарного майстра – британця Роберта Фріппа – Сергій Алешаєв, басист ВВ Олексій Мельченко, клавішник концертного складу Оркестру Воплiв Вiдоплясова Євген Коцур і, звичайно, мультиінструменталіст, композитор, аранжувальник і барабанщик (тих же) легендарних Воплів, Сергій Сахно, який і є засновником проекту. І всю цю «вибухову творчу суміш» доповнює вокал Рузани Агаджанової, яка не тільки володіє магнетичним голосом а-ля Діаманда Ґалас, а й до того ж, пише неймовірно яскраві емоційні тексти. Я це веду до того, що всі ці люди пройшли «і Крим, і Рим, вогонь і мідні труби», тому вони апріорі знають, що, де і як робити. Супер-гурт (саме таким, на мою думку, є Akapulko) не може робити погану музику. Це стосується усіх супер-гуртів, світових в тому числі. Їх альбоми можуть комусь подобатися, комусь – ні, але поганими вони не можуть бути. Вони можуть бути «понад часом» і для того, аби цю музику зрозуміли та почали сприймати потрібно почекати, можливо, і не один рік.

«Двері в рай» на сьогодні навряд сприйметься широкими масами вітчизняних слухачів, по причині свого не формату (знову ж таки, для сучасного українського медіа простору). Але не здивуюся, якщо диск отримає визнання за кордоном. Та сподіваюся, що і наші люди перестануть в найближчому майбутньому мислити «форматно», і почнуть підключати до мозку ще й серце, емоції, внутрішній порив до незвіданого та драйвового, який є в кожного з нас.

При прослуховуванні рекомендується звернути особливу увагу на пісні «Двері в рай», «Знайомий річ» і «Ранкова», які набрали найбільшу кількість прослуховувань і «лайків» у соцмережах.

Митько Сяржук


Виконавець:
Akapulko
Назва:
Двері в рай
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Vacante Music

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сахно презентував власний проект Akapulko
ФОТО
Сергій Сахно презентував власний проект Akapulko
13.12.2014

Днями в клубі Caribbean Club барабанщик гурту ВВ Сергій Сахно презентував широкому загалу власний авторський проект AKAPULKO . Команда представила дебютний альбом «Двері в рай»

ДОСЬЄ
Втрачаю контрольКЛІП
Втрачаю контроль · 2016
6 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності