Phase One

Phase One

Aftermoon


In Loving Memory1. In Loving Memory
Lumia2. Lumia
DeadBorn Revolution3. DeadBorn Revolution
Cold4. Cold
Losing Me5. Losing Me
Runaway6. Runaway
Somewhere7. Somewhere
Duality8. Duality
Daemons9. Daemons
Silence10. Silence
Time Crisis11. Time Crisis
To You12. To You
ВСІ ТРЕКИ

Київський гурт Aftermoon зібрався в 2012 але новачками їх не назвеш. Очевидним є системний, відповідальний і цілеспрямований підхід до просування власної творчості. Як наслідок, різноманітна програма від акустичної лірики і каверів до екстремального року. Але ж, позиціонує себе група саме як «метал», що підтверджує дебютний повноформатний альбом «Phase One».

Альбому передували кілька синглів та живі виступи на багатьох музичних площадках країни. Цікаво, що альбом видав італійський лейбл WormHoleDeath Records, хоча зараз цим вже не здивуєш, доволі часто уваги до українських гуртів, особливо «важкої» сцени, за кордоном більше, ніж на Батьківщині. Зрозуміло, що альбом вже доступний на усіляких Айтюнсах та Гуглплеях але якщо заглянете у ВК, то зможете послухати і так :)

Дивлячись на цю «лялечку» на промо-фото важко уявити як її обволакують жерсткі гітарні рифи та бадьорить впевнена ритм-секція, але ми вже маємо не один приклад, коли музикантам вдається вдало грати на таки контрастах.

«Відбитий» ритм підкріплений «злими» гітарами розбавляється жіночим вокалом і партіями синтезаторів – сучасний метал, щось на межі повер-симфо-хеві. Англомовні тексти. Вибачте за порівняння, щось схоже ми чули у Nightwish після уходу Тар’ї. Загалом, все звучить доречно, продумано і конкурентоздатно.

Радує, що музиканти не підлаштовуються під «широкого слухача», а роблять свою музику. Тож, вітаємо з вдалим початком та бажаємо зайняти своє місце на українській, та чого там, світовій музичній арені.


Виконавець:
Aftermoon
Назва:
Phase One
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2016
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Night Shift
Night Shift
2018
альбом
слухати
ColdКЛІП
Cold · 2017
8 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Голос води / 23.03.2019 / Київ
АНОНСИ
Голос води / 23.03.2019 / Київ
14.03.2019

23 березня, до міжнародного Дня Води, прозвучить перша симфонія, створена природною водою спільно з відомими українськими музикантами THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY