23:45
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

23:45

Адвокаты


1. Детка
2. Пчела
3. Секс #1
4. Гоу
5. Люди
6. 23:45
7. Умри
8. Валет
9. Арканзас

Навесні 2017 закінчилася історія української групи Dzierzynski Bitz | Оркестр Дзержинського, що викликало смуток у багатьох відданих слухачів.

Однак уже через рік Євген (Войцех Дзержинського) повертається на сцену зі своїм новим проектом - групою Адвокати.

Дебютний альбом Адвокатів «23:45» записувався упродовж півтора року в тісній співпраці зі звукорежисером студії Xuman Records Корнієм Кретова, який в чималому ступені вплинув на звучання релізу.

Платівка «23:45» - це музика в стилі синт-рок. Вона розвиває ідейний вектор, заданий групою Suicide і продовжений такими артистами як LCD Soundsystem, John Maus, Soulwax.

У текстах пісень Євгену знову вдається знайти свій почерк: тонкий і акуратний баланс між романтикою, здоровим цинізмом і світлим смутком. Лірика в композиціях доступна, але свіжа і небанальна.

Женя Адвокат: «Всього на платівці дев'ять треків. Кожна пісня звучить по-особливому, але при цьому всі вони складаються в одну зв'язну історію. Це історія розвитку близьких відносин, які починаються з мрійливо-романтичної фази, відчувають підйом, кульмінацію, переосмислення, розчарування, фінал і іноді переходять у щось нове. Замість закінчення тут мерехтлива порожнеча».


Виконавець:
Адвокаты
Назва:
23:45
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

В Києві відбудеться друга RespublicaFEST Conference
АНОНСИ
В Києві відбудеться друга RespublicaFEST Conference
14.08.2018

Міжнародна конференція для молодих музикантів та арт-менеджерів повертається! Літня частина заходу відбудеться 25- 26 серпня 2018 у стильній та креативній фотостудії Lightfield.Productions у Києві