23:45
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

23:45

Адвокаты


1. Детка
2. Пчела
3. Секс #1
4. Гоу
5. Люди
6. 23:45
7. Умри
8. Валет
9. Арканзас
ВСІ ТРЕКИ

Навесні 2017 закінчилася історія української групи Dzierzynski Bitz | Оркестр Дзержинського, що викликало смуток у багатьох відданих слухачів.

Однак уже через рік Євген (Войцех Дзержинського) повертається на сцену зі своїм новим проектом - групою Адвокати.

Дебютний альбом Адвокатів «23:45» записувався упродовж півтора року в тісній співпраці зі звукорежисером студії Xuman Records Корнієм Кретова, який в чималому ступені вплинув на звучання релізу.

Платівка «23:45» - це музика в стилі синт-рок. Вона розвиває ідейний вектор, заданий групою Suicide і продовжений такими артистами як LCD Soundsystem, John Maus, Soulwax.

У текстах пісень Євгену знову вдається знайти свій почерк: тонкий і акуратний баланс між романтикою, здоровим цинізмом і світлим смутком. Лірика в композиціях доступна, але свіжа і небанальна.

Женя Адвокат: «Всього на платівці дев'ять треків. Кожна пісня звучить по-особливому, але при цьому всі вони складаються в одну зв'язну історію. Це історія розвитку близьких відносин, які починаються з мрійливо-романтичної фази, відчувають підйом, кульмінацію, переосмислення, розчарування, фінал і іноді переходять у щось нове. Замість закінчення тут мерехтлива порожнеча».


Виконавець:
Адвокаты
Назва:
23:45
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан