23:45
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

23:45

Адвокаты


1. Детка
2. Пчела
3. Секс #1
4. Гоу
5. Люди
6. 23:45
7. Умри
8. Валет
9. Арканзас

Навесні 2017 закінчилася історія української групи Dzierzynski Bitz | Оркестр Дзержинського, що викликало смуток у багатьох відданих слухачів.

Однак уже через рік Євген (Войцех Дзержинського) повертається на сцену зі своїм новим проектом - групою Адвокати.

Дебютний альбом Адвокатів «23:45» записувався упродовж півтора року в тісній співпраці зі звукорежисером студії Xuman Records Корнієм Кретова, який в чималому ступені вплинув на звучання релізу.

Платівка «23:45» - це музика в стилі синт-рок. Вона розвиває ідейний вектор, заданий групою Suicide і продовжений такими артистами як LCD Soundsystem, John Maus, Soulwax.

У текстах пісень Євгену знову вдається знайти свій почерк: тонкий і акуратний баланс між романтикою, здоровим цинізмом і світлим смутком. Лірика в композиціях доступна, але свіжа і небанальна.

Женя Адвокат: «Всього на платівці дев'ять треків. Кожна пісня звучить по-особливому, але при цьому всі вони складаються в одну зв'язну історію. Це історія розвитку близьких відносин, які починаються з мрійливо-романтичної фази, відчувають підйом, кульмінацію, переосмислення, розчарування, фінал і іноді переходять у щось нове. Замість закінчення тут мерехтлива порожнеча».


Виконавець:
Адвокаты
Назва:
23:45
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
АНОНСИ
«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
03.05.2018

Новий масштаб, кардинально інший рівень але мета залишається незмінною: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені