23:45
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes

23:45

Адвокаты


1. Детка
2. Пчела
3. Секс #1
4. Гоу
5. Люди
6. 23:45
7. Умри
8. Валет
9. Арканзас
ВСІ ТРЕКИ

Навесні 2017 закінчилася історія української групи Dzierzynski Bitz | Оркестр Дзержинського, що викликало смуток у багатьох відданих слухачів.

Однак уже через рік Євген (Войцех Дзержинського) повертається на сцену зі своїм новим проектом - групою Адвокати.

Дебютний альбом Адвокатів «23:45» записувався упродовж півтора року в тісній співпраці зі звукорежисером студії Xuman Records Корнієм Кретова, який в чималому ступені вплинув на звучання релізу.

Платівка «23:45» - це музика в стилі синт-рок. Вона розвиває ідейний вектор, заданий групою Suicide і продовжений такими артистами як LCD Soundsystem, John Maus, Soulwax.

У текстах пісень Євгену знову вдається знайти свій почерк: тонкий і акуратний баланс між романтикою, здоровим цинізмом і світлим смутком. Лірика в композиціях доступна, але свіжа і небанальна.

Женя Адвокат: «Всього на платівці дев'ять треків. Кожна пісня звучить по-особливому, але при цьому всі вони складаються в одну зв'язну історію. Це історія розвитку близьких відносин, які починаються з мрійливо-романтичної фази, відчувають підйом, кульмінацію, переосмислення, розчарування, фінал і іноді переходять у щось нове. Замість закінчення тут мерехтлива порожнеча».


Виконавець:
Адвокаты
Назва:
23:45
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Fortress Europe / Київ / 22.06.2019
АНОНСИ
Fortress Europe / Київ / 22.06.2019
17.01.2019

Фест стане логічним продовженням традицій культових гігів, проведених в Україні та поза її межами. Склад запрошених гуртів - хардкорний, тож на вас чекають 8 годин справжньої брутальної спеки