Блики Солнца

Блики Солнца

777


Капли дождя1. Капли дождя
Киевметрослэм2. Киевметрослэм
Минус-минус-плюс3. Минус-минус-плюс
В твоих глазах4. В твоих глазах
Бард-авангард5. Бард-авангард
Даша6. Даша
Приручи моего зверя7. Приручи моего зверя
Кило пива8. Кило пива
Черное сердце9. Черное сердце
Блики Солнца10. Блики Солнца

Молода київська рок-група 777 нещодавно представила результат запису свого дебютного альбому під назвою «Блики солнца».

От кажуть, що є некомерційна музика. Хоч, особисто я, вважаю, що всі музиканти прагнуть, аби їх творчість була оцінена, в тому числі, і матеріально. А от послухаєш цих київських рокерів і складається враження, що їм реально по фігу на будь-які кошти – просто собі грають те, що їм подобається, не зважаючи ні на які тенденції, моду і все таке. Вони не тягнуться до бріт-попу, електроніки, інді… Їм до душі старий добрий російський рок. 777 дечим схожі на Братів Карамазових. Може, музикою, може, текстами. Але єдине, що можна точно сказати, є одна спільна риса у обох гуртів – це дух Києва, столичних вулиць в різні пори року. Найяскравіше виражають цей дух у 777 пісні «Киевметрослэм» та «Бард-авангард». Та й в інших піснях вловлюються вранішні та вечірні пейзажі славного «града».

Говорячи начистоту, 777 трохи не дотягують до рівня гурту, здатного стати новим кумиром столичної публіки. У майбутньому, - можливо, але поки що... Хоча з музичною частиною справи вже зараз майже бездоганні. Енергійний гітарний рок більше нагадує про 90-і, звучить не дуже сучасно (не у форматі більшості сучасних радіостанцій), але в жодному разі не провінційно.

Іще звертають на себе увагу аранжувальні рішення, гостре відчуття музикантами внутрішньої драматургії композицій, в яких емоційні кульмінації підкреслюються об’ємним, важким звучанням. Правда, вокал в деяких місцях «не дотягує». Але це компенсують бажання, старання, емоційність вокаліста Богдана Смоліна.

Підсумовуючи, слід сказати: для початку досить якісно та непогано! Як для першого року існування колективу – прекрасно. Над текстами та вокалом слід працювати більше, бо дебютному альбомі трошки низький рівень цих складових. А от записано «Блики солнца» - професійно та, як-то кажуть, «з любов’ю». З любов’ю до свого заняття, з любов’ю до тих, хто слухатиме платівку. Напевно, в майбутньому музиканти будуть радувати нас новими, цікавими, ще якіснішими піснями. А у «Бликах солнца» звернути увагу слід на композиції «Минус-минус-плюс», «В твоих глазах», «Бард-авангард», «Даша» та «мегапозитивну» «Кило пива».

Дмитро В.


Виконавець:
777
Назва:
Блики Солнца
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ
777
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори