Блики Солнца

Блики Солнца

777


1. Капли дождя
2. Киевметрослэм
3. Минус-минус-плюс
4. В твоих глазах
5. Бард-авангард
6. Даша
7. Приручи моего зверя
8. Кило пива
9. Черное сердце
10. Блики Солнца
ВСІ ТРЕКИ

Молода київська рок-група 777 нещодавно представила результат запису свого дебютного альбому під назвою «Блики солнца».

От кажуть, що є некомерційна музика. Хоч, особисто я, вважаю, що всі музиканти прагнуть, аби їх творчість була оцінена, в тому числі, і матеріально. А от послухаєш цих київських рокерів і складається враження, що їм реально по фігу на будь-які кошти – просто собі грають те, що їм подобається, не зважаючи ні на які тенденції, моду і все таке. Вони не тягнуться до бріт-попу, електроніки, інді… Їм до душі старий добрий російський рок. 777 дечим схожі на Братів Карамазових. Може, музикою, може, текстами. Але єдине, що можна точно сказати, є одна спільна риса у обох гуртів – це дух Києва, столичних вулиць в різні пори року. Найяскравіше виражають цей дух у 777 пісні «Киевметрослэм» та «Бард-авангард». Та й в інших піснях вловлюються вранішні та вечірні пейзажі славного «града».

Говорячи начистоту, 777 трохи не дотягують до рівня гурту, здатного стати новим кумиром столичної публіки. У майбутньому, - можливо, але поки що... Хоча з музичною частиною справи вже зараз майже бездоганні. Енергійний гітарний рок більше нагадує про 90-і, звучить не дуже сучасно (не у форматі більшості сучасних радіостанцій), але в жодному разі не провінційно.

Іще звертають на себе увагу аранжувальні рішення, гостре відчуття музикантами внутрішньої драматургії композицій, в яких емоційні кульмінації підкреслюються об’ємним, важким звучанням. Правда, вокал в деяких місцях «не дотягує». Але це компенсують бажання, старання, емоційність вокаліста Богдана Смоліна.

Підсумовуючи, слід сказати: для початку досить якісно та непогано! Як для першого року існування колективу – прекрасно. Над текстами та вокалом слід працювати більше, бо дебютному альбомі трошки низький рівень цих складових. А от записано «Блики солнца» - професійно та, як-то кажуть, «з любов’ю». З любов’ю до свого заняття, з любов’ю до тих, хто слухатиме платівку. Напевно, в майбутньому музиканти будуть радувати нас новими, цікавими, ще якіснішими піснями. А у «Бликах солнца» звернути увагу слід на композиції «Минус-минус-плюс», «В твоих глазах», «Бард-авангард», «Даша» та «мегапозитивну» «Кило пива».

Дмитро В.


Виконавець:
777
Назва:
Блики Солнца
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
777
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності