Блики Солнца

Блики Солнца

777


Капли дождя1. Капли дождя
Киевметрослэм2. Киевметрослэм
Минус-минус-плюс3. Минус-минус-плюс
В твоих глазах4. В твоих глазах
Бард-авангард5. Бард-авангард
Даша6. Даша
Приручи моего зверя7. Приручи моего зверя
Кило пива8. Кило пива
Черное сердце9. Черное сердце
Блики Солнца10. Блики Солнца
ВСІ ТРЕКИ

Молода київська рок-група 777 нещодавно представила результат запису свого дебютного альбому під назвою «Блики солнца».

От кажуть, що є некомерційна музика. Хоч, особисто я, вважаю, що всі музиканти прагнуть, аби їх творчість була оцінена, в тому числі, і матеріально. А от послухаєш цих київських рокерів і складається враження, що їм реально по фігу на будь-які кошти – просто собі грають те, що їм подобається, не зважаючи ні на які тенденції, моду і все таке. Вони не тягнуться до бріт-попу, електроніки, інді… Їм до душі старий добрий російський рок. 777 дечим схожі на Братів Карамазових. Може, музикою, може, текстами. Але єдине, що можна точно сказати, є одна спільна риса у обох гуртів – це дух Києва, столичних вулиць в різні пори року. Найяскравіше виражають цей дух у 777 пісні «Киевметрослэм» та «Бард-авангард». Та й в інших піснях вловлюються вранішні та вечірні пейзажі славного «града».

Говорячи начистоту, 777 трохи не дотягують до рівня гурту, здатного стати новим кумиром столичної публіки. У майбутньому, - можливо, але поки що... Хоча з музичною частиною справи вже зараз майже бездоганні. Енергійний гітарний рок більше нагадує про 90-і, звучить не дуже сучасно (не у форматі більшості сучасних радіостанцій), але в жодному разі не провінційно.

Іще звертають на себе увагу аранжувальні рішення, гостре відчуття музикантами внутрішньої драматургії композицій, в яких емоційні кульмінації підкреслюються об’ємним, важким звучанням. Правда, вокал в деяких місцях «не дотягує». Але це компенсують бажання, старання, емоційність вокаліста Богдана Смоліна.

Підсумовуючи, слід сказати: для початку досить якісно та непогано! Як для першого року існування колективу – прекрасно. Над текстами та вокалом слід працювати більше, бо дебютному альбомі трошки низький рівень цих складових. А от записано «Блики солнца» - професійно та, як-то кажуть, «з любов’ю». З любов’ю до свого заняття, з любов’ю до тих, хто слухатиме платівку. Напевно, в майбутньому музиканти будуть радувати нас новими, цікавими, ще якіснішими піснями. А у «Бликах солнца» звернути увагу слід на композиції «Минус-минус-плюс», «В твоих глазах», «Бард-авангард», «Даша» та «мегапозитивну» «Кило пива».

Дмитро В.


Виконавець:
777
Назва:
Блики Солнца
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
777
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі