РЕДАГУВАТИ
Зла-Мала

Зла-Мала

Гурт «Зла-малА» створений у Листопаді 2005 року студентами Рівненського музичного училища. На даний момент вокалістка на ім»я Оля тепер освоює акторську майстерність у місті Львів. Колектив створювався за ініціативи однієї з громадських організацій. До його складу входили також і активісти цього руху, але за збігом обставин гурт відійшов від цієї організації і став самостійним. Після цього випадку і відбулися перші зміни у складі гурту. Згодом, як «Злі-малі» (а на той момент гурт існував ще без назви) знайшли нового учасника колективу - гурт став повноцінним і їх було запрошено до Рівненського Палацу дітей та молоді, як одним із базових колективів цього закладу.

По сьогоднішній день гурт представляє і захищає окрім своїх літературно-музичних творчих надбань пісень та інтересів ще й честь палацу. З того часу пішла співпраця ще з одним палацівським гуртом «Ot-Vinta», відомим на всю країну та за її межами. Хоча «Зла-малА» до украбільного руху не має ніякого відношення (хіба що далеко поверхневе) і грає зовсім іншу музику, але поради та допомога монстрів українського рок-н-ролу не один раз ставала у пригоді.

Гурт виконує пісні виключно українською мовою і цим самим намагається розвинути ще більшу любов до мови держави та нації серед молодого та підростаючого покоління. На субєктивну думку учасників гурту музика «Зла-малИ» є….. А загалом оцінювати музику повинні слухачі чи музичні критики, тому цю справу маєте виконувати ВИ!! Хоча можливо і потрібно проводити паралелі з РОК культурою і не тільки…..

За не повних два роки колектив збагатився певним досвідом - це чисельні виступи на сцені Рівненського палацу дітей на молоді для рівнян, гостей з Польщі, Росії та інших міст України. Святкування у центрі міста Рівне Дня Молоді 2006, Пивного свята 2007, благодійних марафонів 2006 та 2007(спільний концерт з гуртом «»Ot-Vinta), перемога на відбірковому конкурсі фестивалю «Червона Рута 2007» у номінації «Рок музика», святкування річниці міста Володимирець - це ще далеко не усі виступи. «Зла-малА» виконує тільки свої композиції, хоча у майбутньому можливі і кавери. На разі колектив має повністю готову концертну програму, а у запасі дуже багато матеріалу, який з кожним днем поповнюється все більше і більше, як і має відбуватисья у всіх творчих індивідів. На разі колектив регулярно вдосконалює свою майстернісь і записує нові треки.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів