Замкова тінь
Перший концерт «ЗАМКОВОЇ ТІНІ» відбувся 15 лютого 2002 року в клубі-кафе «Лялька» в ході святкування 2-ї річниці доброї пам’яті молодіжного журналу «Торба». На той час гурт існував уже кілька місяців, перебуваючи складний і болісний процес становлення, відшуковуючи саме той склад і саме ту естетику.
Cклад «ЗАМКОВОЇ ТІНІ» тоді був дещо відмінним від остаточного (станом на лютий 2003): Марічка Кошелінська, Зоряна Лещишин, Тарас Федорчак, Андрій Лесів, Віктор Мартинюк і Тарас Терлецький (гітара).
Нагода, задля якої до «ЗАМКОВОЇ ТІНІ» прийшов, на власний подив та втіху решти гуртівців так тут і позоставшись, гітарист Микола Максименко, - гідна зав’язнути в тих нетрях пам’яті, що межують із забуттям.
Натомість, справжнім першим публічним (само)випробовуванням оновленого й знову цілого гурту був виступ у «Ляльці» 7 травня 2002, котрий, щоправда, не мав розголосу, гідного такої кількості фотографій.
Мандри до Коломиї (О Коломиє!) стали для історії гурту подією знаковою - і, можливо, не стільки самим фактом сольності виступу, скільки апробацією найвідповіднішого для замковотінської душі жанру музичного циклу (вважайте за наш винахід).
Отже, поема для співу «ІЗ СЕРЕДНЬОВІЧНИХ МОТИВІВ» уперше прозвучала саме тут.
9 вересня 2002 року - саме так історія стає намацальною.
Сього разу-бо будь-які історичні містифікації можна потвердити отим благеньким, але заслужено сповненим почуття гідності аудіозаписом, що його було здійснено цього пам’ятного дня…
18 листопада 2002 року - святкування N-ої річниці Трушняка (з любов’ю кажучи).
Цей химерний заклад, безперечно, належить до числа ще не спізнаних для всіх гуртівців загадкових малих батьківщин «ЗАМКОВОЇ ТІНІ». Тому грати тут - це грати з собою чи кимось дуже і дуже близьким.
Виступ на «NЕКРОПОЛІСІ» був першою спробою залучити «ЗАМКОВУ ТІНЬ» до ґотичної субкультури Львова.
20 квітня 2004 р. виступ на відкритті міжнародної фотовиставки - Одесса. Приніс визнання східноукраїнської публіки (на що і не сподівались) :)
Cостав:
Віктор Мартинюк - перкусії, тексти пісень;
Марічка Кошелінська - бандура, мандоліна, вокал, музика;
Андріана Романів - вокал, скрипка;
Зоряна Лещишин - вокал, перкусії;
Тарас Федорчак - сопілка, вокал;
Максименко Микола - гітара, бас;
Андрій Клос - художнє оформлення, дизайн.