РЕДАГУВАТИ
Pan Zabiяka

Pan Zabiяka

Володимир Забіяка - засновник і фронтмен гурту. Людина, яка на 100% відповідає своєму прізвищу. Власник хрипкого, низького, а по деяким оцінкам , просто божественного голосу.
Олександр Криштапович - барабанщик і ідейний натхненник-аранжувальник. Ця людина гідна багатьох епітетів, але ми обмежимось його власним визначенням: «Я- перший рок-н-рольщик України!»
Володимир Козятинський - перкуссионіст. Сам себе називає шаманом-конструктором. Насправді, він один з найтверезіших та адекватних учасників гурту – практично без шкідливих звичок.
Юрій Негель - бас гітара. Наймолодший але «найвагоміший» з команди.
Олександр Чмчян - клавіші. Загадкова постать, геній.

Гурт в такому складі і з такою назвою існує з 2003 року. «Нам подобається вигадувати та грати музику. Не заперечую, слави нам хочеться також , але просто творити – це такий кайф!»,- так коментує свою творчу діяльність пан Забіяка.

Справа в тому, що учасники гурту вже давно вийшли з того віку, коли музиканти юні, наївні і мріють одного прекрасного ранку прокинутися відомими зірками. Тому робота в студії та репетиції залишаються для митців основним пріоритетом. На сьогоднішній день, записано два альбоми, в яких поєднано і джаз, і фанк, і панк, і реггей, і старий добрий рок-н-рол. Самі музиканти визначають свій стиль, як мульті-рок.

«Пан Забіяка»- це не група, в загальному розумінні цього слова. Ми – ансамбль, в котрому кожний учасник – соліст. Кожна партія у нас - це лінія»,- запевняє нас Криштапович.

« У кожного з нас є свої улюблені стилі, фішки, і кожний їх додає у музику, яку ми створюємо. Так народжується мульті-рок»,- говорить Володя Козятинський.

«Ми просто не знаємо, до якого стилю можна віднести нашу музику. В ній поєднана така безліч різних стилів, що інакше, як мульті-рок це і не назвеш»,- комент Юри Негеля. Сторонні поцінувачі частіш визначають нашу творчість, як фанк.

До речі , практично всі пісні було записано одним дублем, завдяки чому зберігається драйв та енергетика музики. Зараз команда працює над записом третього альбому.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
АНОНСИ
Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
27.05.2019

В липні в рамках фестивалю ATLAS WEEKEND відбудеться Music Conference Ukraine. На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії