РЕДАГУВАТИ
XIII

XIII

Історія гурту розпочинається з того моменту, як двоє друзів почали слухати Рок (вищі сили повернули їх на шлях істинний).

Слухали-слухали і їх це сильно захоплювало, рев публіки, яка готова тебе на шматки порвати, гітарні рифи, які силою комба руйнують легені, ритм що змушує як навіженого кидатись по сцені, і це все серед купи схожих на тебе однодумців.

Це підносило до небес, а потім, з силою метеорита, кидало в безодню. Таким чином Voude та Вітя створюють гурт, музика якого б мала об’єднати все, що їм так подобалось.

Так на світ з’явився «Blame».

… а далі басист та гітарист знайшли ще одного однодумця в особі чудового гітариста - Padre.

Бракувало ще драмера та вокалу, пошуки яких затягнулись на півтора роки.

Кандидатур було більше, ніж можна собі уявити. Як тих, так і тих. (Тут починаєш розуміти, наскільки складно знайти людей, які б могли об’єднатись в одне ціле задля здійснення спільної мрії). Пошуки тривали і не дарма. Врешті таки знайшли хорошого драмера - Юру.

Складніше було знайти вокал.

Серед усіх, хто приходив на прослуховування, не було людини, яка змогла б стати обличчям гурту (в музичному сенсі). Тоді музиканти вирішують шукати вокальний талант у когось з учасників колективу.

Так місце вокаліста захопив Voudе, що привело до початку продуктивної роботи над створенням пісень. В той час проблема відсутності басиста вирішилась приходом до гурту Maxa, співробітника та друга Padre.

Склад гурту був сформований, але раптом, через індивідуальні причини, гурт покидає барабанщик.

В передчутті майбутніх довгих пошуків, Voud'у спадає на думку трохи дивна штука: він вирішив запросити на репетицію друга, який тільки декілька разів сидів за барабанною установкою.

Так прийшов - ZjoMa (як згодом виявилось, остання ланка цього містичного механізму).

Звичайно, одразу повторити все, що грали попередники, йому було важко (це ще легко сказано), але щось їм таки сподобалось і він знайшов своє місце в колективі.

Аж тут знову випробування, гурт покидає один із піонерів - Вітя.

Четвірка вирішує не шукати більше гітариста, а грати так як є. Здається, все склалось добре - зібрався монолітний склад людей,які чудово розуміють одне одного і знаходять спільний напрямок розвитку.

Але щось ще було не так. Вирішили спробувати на вокалі Max'a, а Voud'a знову на бас - це був постріл в десятку, всі зрозуміли що це те, чого так не вистачало. Voude та Max міняються місцями.

Тепер потрібна нова назва. Ні - навіть не назва, а скоріше ім’я гурту. Воно повинне, тим чи іншим чином, означати щось важливе для кожного. Саме це і стало вирішальним під час вибору. Зійшлись на одному - назва гурту (в устах фанатів) буде звучати як ХІІІ(тринадцять).

13 вересня 2008 року відбувся перший концерт. Все пройшло успішно !

Четвірка розпочала своє існування на небосхилі рок-світу.

Все.

точніше не все)))

ПОЧАТОК…))))))))))))))))

Цікаві факти:
1) Діма (Tarantas) допомагає розвитку гурту і виступає у ролі його представника!
2) В складі гурту деякий час працював діджей-семплер Мр.Лян aka OOkli.
3) В інтро звучить голос Інни (Bilo4ka) яка є офіційним фотографом гурту.
Cостав:
Max - вокал;
Padre - гітара;
Voude - бас;
ZioMa - барабани.


ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі