РЕДАГУВАТИ
Хатка Пта...

Хатка Пта...

Група працює в жанрі який приблизно можна назвати «хард-фолк». У вищезгаданому складі колектив існує приблизно 2,5 років. З назвою «Хатка Пта...» виступають з початку 2008 року (до того була «Небесна Канцелярія»).

Все розпочалося приблизно в кінці 99-го з такого собі рок-гурту. Учасники на той час: Гарбуз Сергій – гітара, Герасименко Олександр – бас, Ігнатенко Олександр – барабани, Козирь Андрій – гітара, Черевко Олександр – клавішні. Стиль музики приблизно «хард». Проіснувавши деякий час колектив розпався.

З руїн виник інший колектив «Небесна Канцелярія» з таким складом: Козирь – барабани, вокал; Герасименко – бас; Черевко – гітара; Трусенко Ірина – клавішні. В такому складі гурт працював десь 2 роки. Але знову зміни: Козирь – гітара, вокал; Герасименко – бас, Черевко – гітара, Котько Сергій – барабани. На початку 2007 року до гурту приєднався Сашко Іванов (баян) і на місце Сашка Черевка прийшов Євген Прядко. В такому складі гурт існує на сьогодні.

На початку 2008 року назву «Небесна Канцелярія» було змінено на «Хатка Пта...». Назва гурту походить від єгипетського «Хет Ка Пта» (що значить «Храм бога Пта»), оскільки праукраїнська і єгипетська історія мають спільні корені, то і словозміст співзвучний з нашою «хатка бога птаха».

Серед останніх широкомасштабних рок-фестів за участю команди можна назвати фестиваль «ПроРок-2007», «ПроРок- 2008» і фестиваль «Червона рута 2008». Власне «Про Рок-2008» і став першим фестивалем на якому команда виступила під назвою «Хатка Пта...».До речі,назву було створено з подачі басиста,який надибав на статтю в газеті. Нажаль, студійних записів поки що немає. В цьому напрямку ведеться робота.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі