РЕДАКТИРОВАТЬ
Всіх пошли

Всіх пошли

Ідея створення ВСІХ ПОШЛИ - перлини українського денс-поп-панку, як вони себе визначають, належить Метелику – гітаристу, чудовому драмеру і діджею. Втомившись від марних сподівань і намагань утнути щось геніальне і величне, або, бодай, знайти хоч якесь раціональне зерно своєї творчості, з допомогою якого можна було б залишити слід у пам’яті нащадків, здобути повагу колег – митців, друзів, дружини, доньки і мами: він тупо взяв і звів усі старання нанівець, зібравши гурт ВСІХ ПОШЛИ!

А все почалось у 2008 році. Підключивши давнього друга – гітариста і співпляшника Гру, хлопці записали перший трек „Я хочу Юлю Тимошенко”. Отримавши чималу кількість позитивних відгуків від слухачів композиції, було прийнято рішення продовжити цей безлад, і почалось: „Сусід”, „Дайте щось попити”, настав 2009-й - ще близько десятка речей, і... все...

На початку 2012 року ВСІХ ПОШЛИ відновлює свою діяльність під керівництвом продюсєра Константіна. Також, склад гурту поповнив діджей Валерій Приходченко. Ведеться підготовка до концертних та клубних виступів.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності