РЕДАГУВАТИ
Верховна Зрада

Верховна Зрада

Вибухонебезпечна п'ятірка «Верховна зрада» зародилася у Львові, де й продовжує активно діяти дотепер. Серед своїх колег по рок-цеху вона вирізняється цілеспрямованою позицією, поміркованим патріотизмом, безкомплексністю та безкомпромісністю - саме це дозволило групі завоювати популярність у музичному середовищі рідного міста та за його межами.

Склад команди:
Вітя Нагорний - гітара,
Зелений - ще одна гітара,
Юрко Лаврін - мікрофон,
Денис Столяров (він же ДіСі) - барабани,
Тарас Рибка - бас-гітара.

Починалося все наприкінці 2000 року, коли двоє тоді ще шкільних товаришів Лаврін і Рибка вирішили створити свою музичну групу. Згодом до них приэднався Вітя. Півроку грали без ударника, а на перший концерт, який відбувся у порохівці (команда тоді вперше і востаннє виступала під назвою «Вівісекція»), барабанити запросили свого знайомого Ярка. Та вже згодом на вакантну позицію прийшов ДіСі (екс-«Дежавю»).

Назва «Верховна зрада» з'явилася всього за півгодини до прем'єрного виступу - в клубі-кафе «Лялька». Тоді ж відбувся перший скандальчик, про який навіть написали у газетах - група споганила виступ хед-лайнерів концерту «Без Цукру», бо публіка вимагала «ВЗ» на сцену.

Наступний вихід також ознаменувався ексцесом - через заборону керівництва Палацу культури імені Гната Хоткевича, де відбувався концерт, використовувати у піснях ненормативну лексику (простіше кажучи, матюки), Лаврін на ходу заміняв усі негарні слова в текстах словом «суркіс!». Публіку це завело, проте організаторів не задовільнило - «зрадівців» попросили геть вже після першої композиції.

Надалі команда зарекомендувала себе як активний учасник рок-концертів у Львові та за його межами. У їх активі - виступи в тій же «Ляльці» та «Фірі», де розгромили найбільшу кількість апаратури за всю історію рок-клубу. Група двічі брала участь у фестивалі «Тарас Бульба» в Дубному, є дипломантом черкаського фестивалю «Золотий дощ».

Навесні 2003 року до групи приєднався Зелений (екс-«Годо»), який прикрашає музику фанковими ефектами. Восени «Верховна зрада» посіла друге місце у номінації рок-музика на легендарній «Червоній руті». В історії групи були різні епізоди: від побоїща з агресивно настроєними пацанчиками під час невдалої спроби організувати рокотеку в кафе лісо-технічного університету до повного фурору на фестивалі «Rейвах» у Тернополі, де «ВЗ» чудово спрацювалася з відомим київським художником-перформенсистом Геннадієм Гутгарцом. Також виступали у Києві, Івано- Франківську та Кам'янці-Подільському.

Щодо самої кухні, то слова пісень пише переважно Лаврін, рідше хтось з друзів чи класиків, як от колишній мер Львова Василь Куйбіда. Тематика текстів чітка й цілеспрямована: соціальні проблеми, бідність у державі, наша славна влада. Хлопцям подобається місія за допомогою іронії, а то навіть сарказму, привертати увагу публіки до повсякденних проблем, чого більшість у своїй творчості стараються уникати.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!