РЕДАКТИРОВАТЬ
Umbrella

Umbrella

Передісторія гурту Umbrella розпочалася весною 2012 року в містечку Новий Розділ Львівської області, саме тоді три майбутні учасники колективу зібралися на невеличкій репетиційній базі, яка розташовувалася в приміщенні будматеріалів, де сторожем працював ударник. Цими трьома були - Мстислав Корсак(гітара в стилі рок-н-рол), Іван Іванишин(барабанщик з більш ніж 20-тирічним досвідом) та Володимир Іваницький(бас, на той момент був задіяний в гурті «На Перший Погляд»). Спочатку хлопці планували виключно пограти для власного задоволення кавер-версії відомих світових хітів. На першій репетиції зіграли дещо з Gary Moore, Deep Purple та Steve Ray Vaughn, також було трохи імпровізацій на вільні теми. Як наслідок, прийнято рішення продовжувати музикування з подальшим розширенням репертуару, зокрема на другій репетиції виконувалася знаменита La Grange від ZZ Top та Still Got The Blues For You від Gary Moore.

З часом учасники колективу, спостерігаючи прогрес у плані виконання та зіграності, вирішили доукомплектувати склад солістом. Кандидатура на вакантне місце була знайдена одразу. Вокалістом групи став Василь Василишин, який разом з басистом Володимиром на той час працював у гурті «На Перший Погляд» за мікрофоном. Потужний хард-роковий голос Василя дуже органічно влився в звучання групи, зробив його цілісним, об’ємним, повним та по-справжньому драйвовим. Після цього учасники остаточно зрозуміли, що потрібно розпочинати концертну діяльність, адже з появою вокаліста почали з’являтися власні пісні. Згодом той таки вокаліст, напередодні першого виступу, запропонував назву для колективу. Натхненний піснею «Umbrella Man» від Gary Moore, яку хлопці зіграли однією з перших в оновленому складі, Василь на одній з репетицій вигукнув - «UMBRELLA», всім ця назва сподобалася, і, оскільки до першого виступу залишалися лічені дні, вона була одноголосно затверджена. З часом репертуар гурту суттєво розширився, до кавер-версій на Uriah Heep, Lenny Kravitz, James Brown, Deep Purple та інших додалися власні пісні. Концертна діяльність продовжилася.

В силу різних причин група тривалий час не писалася на студії, проте 25 лютого 2015 року був записаний, а 31 березня представлений перший студійний запис пісні «Небесна Сотня». «Ідея виникла в часи Революції Гідності. Спершу була написана музика, згодом з’явився текст. Композиція присвячена всім ГЕРОЯМ Майдану та Сходу України. Слава Україні! Слава Небесним Сотням!» - зауважили під час презентації учасники гурту.

Очікується, що вже найближчим часом група «Umbrella» приступить до зйомок кліпу на цю ж композицію. Історія триває...Шлях широкий...

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності