РЕДАГУВАТИ
Світла Тінь

Світла Тінь

Все почалось у квітні 2011 року, коли випадково через спільного друга познайомились Міша і Діма. В розмові про спільний інтерес - Музику, народилась ідея створення спільного колективу.
На той час ні один ні другий не мали уявлення з чого починати, так як ніколи не грали в гуртах. Позбирали мінімально необхідне обладнання радянського виробництва, що довго припадало пилом на шафах, завезли його в підручний гараж у м.Вишневе, і вже 16 травня зібрались на першу репетицію. Цей день і вважаємо днем народження гурту!!! Спочатку грали пісні Цоя, але метою було грати свій матерал, який в той час активно створювався. Через 5-6 репетицій вдвох стало нудно, і почався пошук однодумців за допомогою Всесвітньої мережі. Так відгукнувся басист Юрій. Проблема була в тому, що він ніколи не грав на бас-гітарі, але хотів навчитись. Так почали грати втрьох. Через кілька днів познайомились з клавішником-аранжувальником Ігорем.

На той час гурт мав вже кілька пісень і Ігор завзято прийнявся до роботи над аранжуванням. Потім з’явився барабанщик-мультиінструменталіст Вова, який згодом і став основним аранжувальником гурту. Так в кінці червня МелОрі мав повний склад. Почалась активна робота над піснями. Через місяць з особистих причин гурт залишає Ігор. Та вакантне місце довго не пустувало. Його зайняла давня подруга Володимира Даша. Вона принесла пісням гурту своє бачення, що вплинуло на їх звучання. Далі пішла активна робота над існуючим матеріалом, писались нові пісні. Навесні 2012 гурт почав роботу над студійними записами. Прийнявши участь в записі перших пісень, гурт залишив басист Юрій. Його місце (в якості сесійного) зайняв чудовий музикант Михайло, який не дивлячись на малий відрізок часу перебування в гурті, зробив багато для його розвитку. На початку 2013 року гурт залишає один з його засновників Михайло Пенедюк. У зв’язку з цим, прийнято рішення змінити назву, так як МелОрі у багатьох мало асоціацію з Михайлом. Новою назвою будо обрано «Світла Тінь».

Далі за браком часу не має змоги продовжувати грати басист Михайло Хайкін. Таки чином, гурт вимушений так би мовити «переродитися». Пишемо нові пісні, працюємо над новим звучанням.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою