РЕДАКТИРОВАТЬ
Samosaboyzz

Samosaboyzz

Співпраця талановитих музикантів Сергія Чегодаєва та Олександра Петренка призвела до створення в 1996 році гурту «Samosaboyzz». В той час до складу гурту входили такі музиканти: Светіслав Грбіч – вокал, Євген Давиденко - саксофон, Олександр Петренко – гітара, Сергій Чегодаєв – бас, Марина Крамаренко – клавішні, Андрій Занько – ударні, Салман Салманов – перкусія. У вересні 2000 року до гурту влився клавішник Андрій Безкровний (раніше виступав з Петренком у складі гурту «Лунай»). На той час музиканти грали в стилі Acid Jazz.

В 1997 році Сергій Чегодаєв, Салман Салманов та Андрій Занько приєдналися до гурту «Мандри», проте Сергій Чегодаєв продовжував приймати участь і в «Samosaboyzz».

Нове життя гурту почалось у вересні 2000 року, коли відбулося відновлення гурту «Вхід У Змінному Взутті» у складі музикантів групи «Samosaboyzz» (Безкровний, Петренко, Чегодаєв, новий ударник Василь «Прозоров» Переверзєв) та вокалістів «ВУЗВ» Романа Веркуліча та Олексія Потапенка (Потап). В такому оновленому складі хлопці у своїй творчості почали поєднувати драйвовий рок та хіп-хоп, виступаючи в клубах та на фестивалях. В 2002 році на студії «Комора» було записано демо-версію альбому «ВУЗВ».

Проте в 2003 році Потап вирішив залишити гурт, розпочавши сольну кар’єру. В той самий час музиканти вирішують більше не використовувати назву « Вхід у змінному взутті», Роман Веркуліч, таким чином, став основним вокалістом гурту «Samosaboyzz».

Протягом 2004-2007 років паралельно з виступами в клубах та на інших майданчиках хлопці розпочали працю над записом альбому на студії «Комора», студіях «Чегобайт Гігадаєв Рекордз» та «Свобода-Рекордз». У 2005 році вийшов відеокліп на пісню «Моя собака», у 2006 році - відео на пісню «Усе в порядку» та «Я і Ти».

Наприкінці 2006 року музиканти познайомились с барабанщиком Віталієм Єрмаком та запросили його грати разом (на той час Василь «Прозоров» Переверзєв уже створив гурт «ТОЛ» і поєднував роботу в обох гуртах). У червні 2007 року на концерті в клубі «Квартира «Бабуїн» барабанщиком був Віталій.

Нарешті, у квітні 2008 року вийшов дебютний альбом «SAMOSAVERSHENSTVO». У вересні 2008 року на каналі М1 відбулась прем’єра та наступна ротація відео на пісню «Супермен».

Наприкінці 2008 року музиканти поновили виступи, відігравши 14.12.2008р. та 29.01.2009р. два концерти в київському клубі «Бочка хмільна», далі 10 лютого 2009 року у арт-клубі «44» гурт виступив у розширеному складі, за участі саксофоніста Євгена Давиденка та DJ Andrew.

На цей час музиканти працюють над новим музичним матеріалом на репетиційній базі та в студії, записуючи нові пісні. Запланована активна концертна діяльність та перевидання альбому «SAMOSAVERSHENSTVO».

Склад:
Роман Веркуліч – вокал;
Светіслав Грбіч - вокал;
Віталій Єрмак - барабани;
Сергій Чегодаєв - бас;
Олександр Петренко - гітара;
Андрій Безкровний - клавіші;
Євген Давиденко - саксофон;
DJ Andrew.
Веркуліч Роман (вокал) - про творчість у складі «Samosaboyzz»:

Колектив складений з унікальних, на мою думку, особистостей, кожна з яких заслуговує, як мінімум на окрему розповідь... Зустрілися всі у вересні 2000 року, і з першої ж репетиції всі учасники відчули ніби працює виважений механізм, кожен на своєму місці, кожен отримує максимум задоволення від своєї участі в творчому процесі... Принаймні, я так відчував. І відчуваю досі. Ми збираємося, складаємо пісні, граємо їх для себе і кайфуємо, і настільки нас це впирає, що по суті не треба нам всесвітнє визнання і навколоземні гастролі (хоча, якщо так станеться ми будемо тішитись:) ... сьогодні наші пісні може слухати велика кількість людей, і якщо комусь з вас, наші мелодії та лірика подарують хвилини естетичного задоволення, це і буде найкращим для нас гонораром... Звичайно, наше мистецтво сподобається не всім, і тому декілька слів для таких людей – Мир Вам, дякуйте Бога що у світі існує багато різної музики, не напружуйте свій мозок, слухайте лише приємні Вашому вуху мелодії. SAMOSABOYZZ - так ми називаємо спільні зусилля п’яти дорослих чоловіків сказати своє слово світу. Ну....те, саме головне слово, сплетене з нот та літер, складене з почуттів та досвіду... Сподіваюсь, ви зрозуміли, про що я... слухайте наші пісні та будьте щасливими...

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою