РЕДАКТИРОВАТЬ
Шоу Трумена

Шоу Трумена

Гурт «Шоу Трумена» був створений О. Гаврилюком і Я. Кропивницьким навесні 2002 року з метою грати найдрайвовішу музику в світі.

Тоді ми називалися «Вода» і були акустичним дуетом, де Саня Гаврилюк грав на гітарі, а Ярон Кропивницький на барабанах. Так ми грали до 30 серпня цього ж року, поки до нас не прийшов хороша людина Льоша, який намагався грати на барабанах. Разом з ним прийшов і супермодний музикант Ігорьок, який грав на кларнеті. Також з'явився феноменальний менеджер О. Соломко, який став справжнім батьком нашої сім'ї. Так почалася справжня «Вода». Цей день (30 серпня 2002 року) і є офіційним Днем народження гурту.

Отож 20 вересня 2002 року «Вода» і в'ї**ла на відбірковому турі фестивалю «Червона Рута 2002», де зіграли три своїх йо*нутих пісні. Початок виявився просто супер, і навіть усі попсяри в залі махали своїми головешками. А місцева молодіжна газета написала про нас статтю «Прозора гра».

Після цього гурт не виступав і працював над матеріалом у будинку Ярона. Вилізли ми на світло аж 8 лютого 2003 року. Зате вже й вилізли ми на славу і не по-дєтскі - сольний концерт у Любарі був просто піздєцом. Те ж саме, тільки ще з більшим піздєцом, виявилось і в Овручі 21 березня 2003 року.

Після цих концертів гурт покинув кларнетист Ігорьок на грунті гострої релігійної суперечки. Наступні концерти у Володарськ-Волинському (30 березня 2003 року) та Коростишеві (12 квітня 2003 року) гурт грав уже без нього.

Далі гурт покинув басист-вокаліст і один із двох батьків-засновників колективу О. Гаврилюк. Його місце достойно зайняв менеджер гурту О. Соломчик.

На даний момент (7 липня 2003 року) склад гурту такий:
Ярон - гітара, вокал, крики;
Соломон - бас, вокал;
Льоша - барабани, вокал, драйв.

Щодо стилю, то гурт грає доволі таки чудернацьку і екстравагантну суміш панку, гранжу і рок-н-ролу, але з дуже великими драйвом, енергією і напором, що дає змогу сказати, що наша музика є справжнім вибухом серед усіх оцих дєпрєсонів і напонтованих дідів-рокерів-попсяр.

Не зважаючи на усю цю тупу балаканину про лідерство у колективі деяких сторонніх людей, гурт сповідує ідею демократії у плані творчості - ніякого диктату і кожен учасник гурту максимально задіяний у творчому процесі: тексти і музика пишуться тільки разом. І якщо хоч одному із членів гурту якась пісня не подобається, то гурт її грати не буде.

1 серпня 2003 року в Овручі на черговому концерті гурт оголошує про зміну назви на «ШОУ ТРУМЕНА».

У гурта немає поки ще жодного альбому, зате вже з'явилася купа друзів і одне демо, і кожен може приєднатися до нашої сім'ї просто зараз.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!