РЕДАГУВАТИ
Русичі

Русичі

Чому саме «Русичі»? Тому що ми – нащадки славних русичів і бажаємо зберегти характер музики нашого давнього народу та перенести його дух у сьогодення.

Використовуючи оригінальні українські мелодії та обробляючи їх у сучасних ритмах, ми намагаємось відтворити музичний образ життя минулого українців та поєднати з майбутнім.

У репертуарі балади та обрядові, яскраві українські інструментальні нариси музики гір, степів і моря. (з використанням джазових елементів, регі та ін.)

Музику створюють акустичні інструменти (народні, гітара, скрипка, контрабас), електро (бас), ударні, трикутники, перкусії, том-том) та вокал.

Важлива особливість – оригінальні українські народні інструменти (декілька видів сопілок, окарина, очеретяна дудка та ін.).

Метою творчої формації гурту «Русичі» є популяризація народної музики, донесення до широкого загалу слухачів великого обсягу музичної творчості, яка сягає своїм корінням в глибоке та сильне своєю енергетикою минуле. В основі репертуару давня музика з елементами сучасних гармоній та ритмів. Це наш скромний внесок в сучасне музичне мистецтво.

Гурт бере участь у різноманітних мистецьких проектах, благодійних акціях, творчих обмінах з іншими колективами, художніх виставках, просвітницьких заходах, фестивалях, концертах, днях національних культур. В рамках інших проектів учасники гурту були задіяні у репрезентації української національної культури в Польщі, Німеччині, Болгарії, Франції, Великобританії.

Ми намагаємося створити позитивний приклад для творчої молоді, яка шукає себе, і вірить у власні сили. Ми відкриті для нових знайомств, ідей та співпраці з активними людьми.

Cостав:
Людмила Мазур - спів, перкусія
Богдан Нікіруй - спів, скрипка, сопілки
Іларіон Лебедєв - спів, гітара
Руслан Чертков - бас
Анатолій Красовський - ударні

ПУБЛІКАЦІЇ
Русичі - випустили свій перший альбом
НОВИНИ
Русичі - випустили свій перший альбом
11.02.2009

«Щебетала пташечка» - це бадьорий заряд добра та радості українських пісень, котрі «Русичі» природно і живо переклали на сучасну музику. Хто хоч раз чув «Русичів», це знає, а для тих, кому не випадало нагоди, є шанс почути наскільки народна пісня може бути сучасною і драйвовою.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів