РЕДАГУВАТИ
Руки’в Брюки

Руки’в Брюки

Руки'в Брюки (також РвБ) - Український рок-н-рол гурт, створений у 2007-му році вокалістом, сонграйтером та гітаристом Олександром Ремезом. Гурт грає в стилях американської музики 1940-1960-х рр переважно свої пісні українською, англійською та російською мовами, та має певну популярність в Україні та Європейських країнах.


Історія

Гурт був створений Олександром Ремезом, який переїхав до Києва у 2006-му році. До жовтня 2006-го Олександр грав у харківському гурті The WiseGuyz на контрабасі, але увесь час мріяв про свій бенд, де гратиме улюблену музику мовою, якою він розмовляє, аби стилістична частина рок-н-ролу при цьому не постраждала. На той час Ремез мав хист переважно до рокабілі 1950-х років зі звучанням артистів із Sun Records.

Залишивши рідне місто та гурт The WiseGuyz, разом із другом з Сімферополя, Олександр поїхав до столиці, щоб жити та заробляти музикою. Але невдовзі його друг повернувся до Криму та почались пошуки музикантів. На щастя, В'ячеслав Краснопольський, який був не тільки контрабасистом, а й однодумцем, охоче додався до складу гурту.

Вперше Руки'в Брюки виступили на 3-му Украбілі Вибух, 7-го чи 8-го квітня 2007 року.

Трохи пізніше до гурту долучився Анатолій Ткач, який, як і В'ячеслав, на той час грав у київському гурті Los Fartos. Восени того ж року хлопці записали перший альбом без назви, між собою називаючи його «Перший». Альбом був частково авторський, частково складався з переспівів рокабільної класики.

У 2008-го року вони зустріли Олексія Філіппенкова, який не пропускав жодного виступу гурту, де б той не був. І вже наприкінці зими 2009 року Олексій вступив до бенду. Цього ж року вони записали другий альбом під назвою «Hey, Lady!». Приблизно в той самий час було знято перший кліп із Psycho Operators та бугі й лінді хоп тусівкою на пісню «Прыгай, малая, прыгай».

Вже в квітні 2010-го року Руки'в Брюки зустріли саксофоніста Андрія Степанова, який став п'ятим участником гурту. Саме тоді хлопці почали досить певно звертати з рокабільної стежки у бік джамп блюзу, рок-н-ролу та ритм-н-блюзу, і спільним творчим витвором став запис альбому «Мр. Вечер» у 2012-му році.

До наступного альбому готувалися трохи довше, бо шукали шлях записати його зі справді старим звуком. І знайшли. Завдяки прихильникам гурт назбирав гроші на запис у Берліні на студії Lightnin' Recording. Під час запису жоден цифровий прилад не був задіяний, окрім тих пісень, які довелося переписати в Києві на студії Lipkyzvukozapys. Там було записано зразу 2 альбоми: «Чик-Чик» та «Shout the Blues».
Влітку 2013-го року хлопці вперше поїхали в тур до Європи, де взяли своїм запалом та енергетикою. Відтоді гурт їздить у різні країни Європи по декілька разів на рік.

У 2015-му з'явився запис першої україномовної пісні «Я вигадав світ», а вже у 2018-му очікується повністю україномовний альбом. Стиль музики змінився до р-н-б 1960-х років, тексти пісень також змінилися — чи то через мову, чи через вік учасників.

У 2017-му році Руки'в Брюки скоротили назву до РвБ та розвиватись у двох напрямках.

Перший — орієнтир на рідну країну: робити якісний ритм-н-блюз українською, наскільки це можливо;
другий — на Європу, де ця субкультура досить розвинута. З цієї причини гуртом було підписано контракт з El Toro Records, який вже навесні 2018-го року випускає перший вініловий сінгл з піснями «Drum Beat» та «You Don't Care».

Через позицію засудження російської військової агресії на сході та півдні України були вигнані з фестивалю «Cyclebilly-2017»

Дискографія 
Альбоми:     
Назва                      Рік виходу    Носій   Формат
Руки'в Брюки         2007               CD          LP
Hey, Lady!             2009               CD           LP
Мр. Вечер             2012                CD           LP
Чик-Чик                 2014                CD            LP
Shout the Blues    2014                 CD          LP

Сінгли (вініл)
НазваРік
"Drum Beat"
"You Don't Care"2018
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів