РЕДАГУВАТИ
Повітряний зМій

Повітряний зМій

Усе почалося з грудня 2002 року, коли під враженням тернопільської ватаги «Неймлес» виникло бажання реалізувати себе в музиці. Великий вплив на подальше майбутнє Змія зробила зустріч Тимофія із Безкоровайним Зоряном (лідер «тих, що втратили імена»), після якої ідея знайшла прийнятне місце в глибині серця до кращих часів. І ці часи настали, коли Тимофій приїхав до Диканьки на день Святого Валентина і знайшовши старого друга Бородая запевнив обох у спільності інтересів і безнадійно щасливому майбутньому. У столицю їхало село… Щоб довести собі та іншим, що незалежно від місця народження та соціального статусу кожен може повірити у мрію… і навіть її здійснити.

Наступні півтора місяці команда проводила кастинг виконавців. У гурті за короткий період побували декілька гітаристів, 2 флейтисти. На початку навіть не планувалося запрошувати бас-гітариста, але маючи відповідний інструмент гріх було не посадити за нього першого-ліпшого гітариста. Ним як потім виявилось став найкращий і єдиний басист гурту Jordan (Черкасов Андрій). Маючи основу хлопаки почали репетувати на квартирі Тимофія. Лише 23-го березня 2003 було знайдено притулок у комірчині актового залу Академії муніципального управління(ця дата вважається народженням колективу). Приблизно в той час відбувається «вуличне знайомство» з альтистом гурту «RUN» - Івановим Миколою. Що згодом прилучається до Змія Квітень 2003 знаменується першим демозаписом «повітряних» (на той час ще «Одкровення Тимофія») тоді ж репетиції припиняються у зв'язку з відсутністю приміщення. Перші травневі дні крім спогадів про теплу весну приносять можливість працювати у підвалі СШ № 67, де проходить процес подальшого становлення молодих музикантів. В середині травня до гурту долучається гітарист WES (Свідан Сергій) з яким хлопці грають декілька концертів.

Початок вересня знаменується появою в гурті скрипаля Телесика що вдало поєднує використання спец-інструменту із фортепіано. Одним пострілом гурт «убиває двох зайців». 15 жовтня гурт виступає на першому майданному концерті до дня Покрови Пресв'ятої Богородиці та Києво-Могилянської Академії. Подальші творчі напрацювання поєднуються з тимчасовими перервами в роботі через відсутність приміщення. Рівно за рік після запису першого синглу у творчій майстерні Сашка Литвина гурт робить перший якісний демозапис трьох пісень. Крім «Тієї, що грається зі світлом», що записувалась рік тому, було награно і зведено пісні «Повітряний Змій» та «Сни». Влітку прихильником гурту, а згодом і його учасником у якості звукорежисера стає Гончарук Сашко, що за свою ексцентричну зовнішність був щиро по-диканському іменований Вієм.

Тимофій
Вокаліст і гітарист гурту.
Народився 16 листопада, року Дикого Кабана. Змалку мав намір стати Людиною. Це покликання, прищеплене батьками, згодом переросло у сенс життя. У дитинстві, крім занять спортом, займався музикою. У 1999 році закінчив Диканську школу по класу ударних інструментів (викл. Рєзнік В.В.). Захоплення політикою в останні шкільні роки дало можливість на зламі століть переїхати «гризти» граніт науки до столиці. У більш зрілому віці Тимофій усвідомив свою потребу людству і мав намір увічнити своє ім'я на сторінках історії. Так як вільних вакансій «провідників націй» і «вождів народів» не залишилось, а стати зіркою спорту не вистачило бажання та наполегливості, Тимофій вирішив донести до людей УСЕ через музику, якою активно почав займатися з року 2003.

Барік
Один із засновників гурту і по сумісництву - барабанщик.
Народився 5 травня 1983 року. Змалку (з дитинстсва) подобалось малювати. Малював скрізь і всюди. Пізніше, (років у п'ять) почав діставати всіх і все стукотінням. Стукав скрізь і по всьому - стіл, стіни, вікна, батареї, подушки, ящики, консервні банки, холодильник і т.д. А от барабанів йому не довелось бачити аж до 15 років. Навчався в Диканському НВК. У дев'ятому класі з друзяками створили гурт «Віварій» (дуже неякісна і страшна музика). В'ячеслав там дебютував як вокаліст. Гурт протримався три з половиною роки. За ці роки пили, гуляли, ламали інструмент і з горем пополам пробували виступати. Не пішло. Так сталось. Не доля! З 2000, по закінченні школи, до 2001р. - байдикував. Протягом 2001-2002р.р. закінчив СПТУ № 9 за спеціальністю токар. 2002-2003 тинявся, працював, пив, малював, музикою не займався взагалі. 2003 рік. Чорти припхали давнього товариша і однокласника, який навчався у Києві - Тимофія. Тут все і закрутилось. Поїхав до Києва, знайшов роботу, нових товаришів і, НАРЕШТІ!!! - почав робити те, про що так давно мріяв- СТУКАТИ! (звичайно ж що у складі гурту «Повітряного з'МІЯ»). Чим і займається нині.

JORDAN
Один із засновників колективу.
Велика людина у всіх розмірах цього слова, та ще й басист «z'МІЯ» Єдиний киянин у гурті. Безхмарне дитинство дало змогу навчитися грати на гітарі і… навіть досягти успіхів у спорті (має перший розряд з шахів). Великого майбутнього у сфері захисту навколишнього середовища, себто екології, йому не пророкували, а любов до природи (природнього) займала не перше місце у його житті (місце уже потім). Але Андрій з невідомих на те причин по закінченню школи вступає на факультет екології Київського коледжу міського господарства. Хоча, однією з причин була природня відраза JORDANA як від типової уніформи, несмачної по раціону їжі (Андрій - гурман) та режиму зокрема, так і від Збройних Сил загалом. Початок 2003 року знаменується знайомством Андрія з Тимофієм. P. S. (для фанаток) Народився 5 квітня 85-го і поки що не одружений.

ВІЙ
Майбутній звукорежисер, чи принаймні звукоінженер, або просто «володар звуку». Наймолодший член гурту, але дуже здібний та перспективний. Музична спеціалізація - скрипка. Наразі учень 11-го класу. В майбутньому планує вступити до Інституту ім. І.Карпенка-Карого.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою