РЕДАГУВАТИ
Outcry

Outcry

Гурт «OUTCRY» було створено 30 травня 1998 року в місті Луцьку за ініціативою Романа Мойсеюка. Ця назва в перекладі з англійської означає протест, відчайдушний крик, крик назовні. Майже всі пісні з тодішнього репертуару були написані Тетяною Любасюк. В основі її текстів - соціальні мотиви: боротьба за справедливість, духовність, відданість своїй справі. Отже, перший склад «OUTCRY»:
Любасюк Тетяна (бас-гітара)
Мойсеюк Роман (барабани)
Ганчо Олександр (гітара)
Козін Макс (вокал)

Згодом Сашко залишив колектив і повернувся на малу батьківщину - у місто Сокаль. На заміну йому прийшов лучанин Вадим Захарченко.

Практично за місяць ми відновили свою програму, що складалася з понад дванадцять пісень.

Потім поїхав у Німеччину Макс. Без вокаліста ми працювали над новим матеріалом, остаточно змінивши напрямок своєї творчості на hard-rock, rock-n-roll. Одного разу Вадим прийшов на репетицію зі своїм другом - Олександром Сабардаком, і той заспівав! З ним ми брали участь у фестивалях «Обереги » (Луцьк, 2000 р.), «Нівроку» (Луцьк, 2001 р.), «Майдан» (с. Млинок Рівненської області, 2001р.) Втім, Сашко у колективі теж довго не затримався і невдовзі поступився своїм місцем Олегу Дмитруку - колишньому вокалісту Луцького гурту «King Size». Тоді ж ми почали записувати перший альбом - «ЧОТИРИ СТИХІЇ», але він так і не був розтиражований.

У березні 2002 року гурт презентував нову програму у пивному клубі «Оболонь», власник якого - Леонід Цимбалюк - всіляко підтримував нашу творчість.

Обкатававши там концертний матеріал, «Оutcry» невдовзі взяв участь у фестифалі «Тарас Бульба - 2002», шо традиційно проходив у місті Дубно Рівненської області, де удостоївся честі зіграти у заключному гала-концерті. А вже наступного року ми стали дипломантами цього престижного форуму.

Зимою 2005 Тетяна Любасюк отримала запрошення від київського гурту «Есперанза» і запропунувала заміну - басиста з гурту «ТАМ» Юрія Кльоца. Влітку того ж року він дебютував на черговому фестивалі у Дубно.

Незабром повернувся з Італії лідер колись відомого у Луцьку гурту «Всім за Борт» Олександр Бортніков і запропонував зробити спільну програму під умовною назвою «День закритих брам».

Ми радо пристали на пропозицію. Прем’єра відбулася наприкінці осені 2005 року у тому ж барі «Оболонь» і пройшла з величезним успіхом. Але ми не зупинялися лише на співробітництві із Сашком і паралельно «накатували» ще один проект - з Юлею Маліборською. Саме з нею гурт виступав у Любліні (Республіка Польща) на благодійному фестивалі «Wielka orkiestra swiatecznei pomocy» 07.01.06. р. та на відкритті байкерського зльоту у м. Луцьку в травні того ж року.

На регіональний тур «Червоної Рути - 2006», що проходив у Луцьку, «Outcry» заявив обох своїх вокалістів! І переміг!

А от на «Перлини сeзону» поїхав лише О. Бортніков. Ми пройшли відбір, зіграли на столичному майдані Незалежності і виступили у фіналі, який проходив у славному місті Запоріжжі, за що й отримали звання дипломантів. Після чого нас у якості гостей запросили на щорічий фестиваль «Володимир».

Концертна діяльність чергувалася зі студійною. Свій перший альбом ми назвали «Крила». До нього увійшли дванадцять пісень Сашка Бортнікова, які неодноразово звучали в ефірі провідних українських радіостанцій.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів