РЕДАГУВАТИ
One Planet Orchestra

One Planet Orchestra

легка
art rock · indie · pop rock
One Planet Orchestra – багатоінструментальний оркестр-бенд, що розсунув горизонти тем, які здатна осягнути українська музика. Знакові пісні гурту – це культурні висловлювання на теми змін клімату, глобального вимирання видів, урбанізації, бідності та боротьби за права.

Композиції One Planet Orchestra позбавлені будь-якої плакатності, навпаки – це глибокі особисті переживання навколишнього світу, його краси і занепаду, пронизані потужною вірою у відродження.

Оркестр-бенд створено у сучасний спосіб: влітку 2016 року громадський активіст, засновник першого веганського кафе в Україні One Planet, ініціатор створення екологічної та зоозахисної ГО Єдина Планета Павло Вишебаба опублікував на своїй сторінці у фейсбук допис, що він написав альбом для багатоінструментального гурту й запрошує музикантів приєднатись до нового колективу. Відгукнулись близько 50 музикантів різноманітного спрямування і після кастингу та репетицій було створено дивовижне поєднання академічних, джазових та інді-рок музикантів.

Після серії виступів на фестивалях, радіо і представлення гурту публіці One Planet Orchestra оголосили краудандингову кампанію і за кілька місяців стали першим українським гуртом, якому вдалося зібрати кошти на альбом на вітчизняному спільнокошті. Загалом слухачі фондували понад 45 тисяч гривень.

Далі гурт занурився у запис дебютної платівки. Широка підтримка аудиторії дозволила записати пісні на одній з кращих студій в Україні – «Na Hati Reccords» та видати альбом «Саме той час!» на лейблі «MOON Records».

Непросто підрахувати загальний склад One Planet Orchestra, оскільки лідер гурту Павло Вишебаба змінює формати в залежності від творчих завдань, можливостей концертного майданчика та особистої інтуїції. Загалом у його діяльності вже взяли і беруть участь близько 30 музикантів.

Базові учасники колективу:
Павло Вишебаба – слова, музика, вокал,
Поліна Шмельова – бек-вокал,
Андрій Біляков – ударні, перкусія,
Андрій Сивак – бас-гітара,
Дмитро Бугров – гітара,
Василь Садовий – цимбали,
Дмитро Ханенко – труба

У записі дебютної платівки також взяли участь Юрій Собченко (піаніно, аранжування), Сергій Варпу (гітара), Анна Полозова (альт) та Тетяна Дубченко (скипка).

Реліз альбому «Саме той час!» відбувся у лютому 2018 року.  
ДИСКОГРАФІЯ
Саме той час!
Саме той час!
2018
альбом
слухати
Госпел/Моя РеволюціяКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

«Українська пісня» оголошує прийом заявок
АНОНСИ
«Українська пісня» оголошує прийом заявок
29.03.2019

Національний проект «Українська Пісня» повертається! Ще масштабніше, ще видовищніше, ще яскравіше! Новий якісний рівень і незмінна мета: пошук та відкриття нових облич на українській музичній сцені!