РЕДАГУВАТИ
One Planet Orchestra

One Planet Orchestra

легка
art rock · indie · pop rock
One Planet Orchestra – багатоінструментальний оркестр-бенд, що розсунув горизонти тем, які здатна осягнути українська музика. Знакові пісні гурту – це культурні висловлювання на теми змін клімату, глобального вимирання видів, урбанізації, бідності та боротьби за права.

Композиції One Planet Orchestra позбавлені будь-якої плакатності, навпаки – це глибокі особисті переживання навколишнього світу, його краси і занепаду, пронизані потужною вірою у відродження.

Оркестр-бенд створено у сучасний спосіб: влітку 2016 року громадський активіст, засновник першого веганського кафе в Україні One Planet, ініціатор створення екологічної та зоозахисної ГО Єдина Планета Павло Вишебаба опублікував на своїй сторінці у фейсбук допис, що він написав альбом для багатоінструментального гурту й запрошує музикантів приєднатись до нового колективу. Відгукнулись близько 50 музикантів різноманітного спрямування і після кастингу та репетицій було створено дивовижне поєднання академічних, джазових та інді-рок музикантів.

Після серії виступів на фестивалях, радіо і представлення гурту публіці One Planet Orchestra оголосили краудандингову кампанію і за кілька місяців стали першим українським гуртом, якому вдалося зібрати кошти на альбом на вітчизняному спільнокошті. Загалом слухачі фондували понад 45 тисяч гривень.

Далі гурт занурився у запис дебютної платівки. Широка підтримка аудиторії дозволила записати пісні на одній з кращих студій в Україні – «Na Hati Reccords» та видати альбом «Саме той час!» на лейблі «MOON Records».

Непросто підрахувати загальний склад One Planet Orchestra, оскільки лідер гурту Павло Вишебаба змінює формати в залежності від творчих завдань, можливостей концертного майданчика та особистої інтуїції. Загалом у його діяльності вже взяли і беруть участь близько 30 музикантів.

Базові учасники колективу:
Павло Вишебаба – слова, музика, вокал,
Поліна Шмельова – бек-вокал,
Андрій Біляков – ударні, перкусія,
Андрій Сивак – бас-гітара,
Дмитро Бугров – гітара,
Василь Садовий – цимбали,
Дмитро Ханенко – труба

У записі дебютної платівки також взяли участь Юрій Собченко (піаніно, аранжування), Сергій Варпу (гітара), Анна Полозова (альт) та Тетяна Дубченко (скипка).

Реліз альбому «Саме той час!» відбувся у лютому 2018 року.  
ДИСКОГРАФІЯ
Саме той час!
Саме той час!
2018
альбом
слухати
Госпел/Моя РеволюціяКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою