РЕДАГУВАТИ
ONAWAY

ONAWAY

важка
У учасників цього гурту є одна спільна риса – бажання жити у світ музики Рок-Н-Роллу. Від Елвіса та Літл Річарда до Леммі та AC/DC, було безліч різноманітних виконавців, що жили цим життям на повну. Ми розділяємо їх погляди, що Рок-Н-Ролл не помирає, тому що будучи таким чесним зі своїм слухачем, безперечно простим та емоційно надихаючим, він завжди знаходить послідовників. Ця музика буде тут, існувати в якомусь роді - чи то металом, чи в якомусь іншому жанрі, - і ми йдемо під її прапором. Ми хочемо віддати кожному з вас все, що у нас є. Ми тут за ідею.
 
Ще у 2014 році, засновник гурту Jeeme та майбутній басист гурту зустрілись, щоб обговорити напрямок, в якому йтиме музика, що вони збирались грати. Знайшовши багато спільного у своїх вподобаннях, хлопці почали джемити на піснях Led Zeppelin та Deep Purple. Згодом, вже з власними ідеями для пісень, вони вирішують долучити ще одного гітариста, щоб доповнити загальну картину. Незабаром після цього, до гурту приєднується Jeffy.

Експериментуючи з ритмами Малкольма Янга та гурту Роллінг Стоунс, зігруючись день за днем, учасники засновують власний стиль гри. Його можна описати як суміш класичного звучання та молодого духу. Такою є історія, що стоїть за створенням гучного та над-енергійного гурту під назвою ”ONAWAY” (“он-а-вей”). Бути “на своєму шляху” в перекладі – на шляху до кожного, хто хоче почути нашу музику.

Лише на початку 2017 року, за три роки пошуку, барабанщик D. Lee займає своє місце у складі гурту і розпочинається підготовка до першого його виступу. Маючи в арсеналі 10 пісень, хлопці знаходять фанатів своєї творчості в різних куточках України, роблячи все можливе для отримання ними повного задоволення від шоу. Протягом року гурт грав на мото-фестивалях, безлічі місцевих концертах, розігрівав скандинавські гурти та одного разу розділив сцену з фінськими “Temple Balls”.
 
Дві перевірені сценою пісні були записані в 2018 році, та одна, під назвою “Raid Into The Spot”, є зараз відео-релізом на Youtube. Також треки були завантажені на платформу Soundcloud.
 
Гурт бачить себе як добре організована та укомплектована команда, цілі якої наступні: повноцінний альбом, максимально можлива кількість виступів, участь в українських фестивалях та візити за кордон.
 
Ми йдемо за тобою, ми граємо Рок-Н-Ролл, ми – ONAWAY.
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів