РЕДАГУВАТИ
Oakman

Oakman

Серйозну кар’єру Nikolai Dubinin (фронтмен гурту Oakman) почав з Er.J.Orchestra (1989-1992), як барабанник і перкусіоніст. Але на той момент він вже мав демо з декількома власними піснями і повністю сформував концепцію і ідею власного гурту. З 2001-2003 він виступає вже як автор, співавтор, вокаліст, співпродюсер і барабанник. Далі вони випускають свій знаменитий альбом (CD+DVD) зі спеціальним додатком ON THE HILL AGAIN, де назва трека «On The Hill Again» стала назвою альбому.

Після цього Oakman багато пише для Er.J.Orchestra, але група не приймає того, із-за значних стилістичних відмінностей і змісту лірики. Після цього він йде з гурту вдруге, але цього разу назавжди і для того щоби створити власний гурт під назвою «OAKMAN». До складу гурту входять професійні музиканти, яких ви обов”язково вже десь чули, і почувши знову обов’язково впізнаєте.

Практично гурт сформувався 19 листопада 2006 для підтримки і розігріву виступу гурту Manfred Mann’s Earth Band в Київському Палаці Спорту. Вони зіграли першими і публіка їх зустріла дуже тепло і із захопленням, хоча взагалі ніхто не знав в Україні про такий гурт раніше, а тим паче що вони виступатимуть в Палаці Спорту. На такий хід дій музиканти не очікували.

Що вони грають? Здебільшого це Прогресивний рок, з великою мікстурою Арт-року та Джаз-року. Oakman особисто охарактеризовують свою музику як Інтелектуальний рок.

Музика що вони грають не має меж і кордонів, вона не прив”язана ні до чого, напевнее крім добрих традицій рок-музики, таку музику називають інтернаціональною. Музика розрахована на добре розвинених людей, слухачів з високим інтелектом і гарним музичним смаком.
ПУБЛІКАЦІЇ
Киевский Oakman
ФОТО
Киевский Oakman
22.02.2007

Много разных стилей придумано на сегодняшний день. Чуть ли не каждая группа, выходя на сцену и заявляя о своей манере исполнения, претендует на новое название в музэнциклопедии. Много имен, мало музыки. Потому реплика музыканта, произнесенная со сцены клуба «Дакота» 16 февраля, вызвала оскоминку - «Киевский рок».

OAKMAN: первый вовсе и не блин.
ФОТО
OAKMAN: первый вовсе и не блин.
11.02.2007

Группа Oakman впервые явилась на свет 19 ноября 2006 года во Дворце Спорта, перед выступлением Manfred Mann's Earth Band. Что и говорить, непривычная площадка для дебютного выступления. Тем не менее, явление оказалось удачным, и зрители хорошо встретили музыкантов. 3 февраля 2007 года они выступили вновь - на сей раз в клубе 44.

В арт-клубе 44 - OAKMAN
НОВИНИ
В арт-клубе 44 - OAKMAN
28.01.2007

Стиль музыки OAKMAN – преобладающе прогрессив-рок с огромным миксом арт, джаз, фолк-рока. По словам самого Oakman’а, - это интеллектуальный рок. Свою серьёзную музыкальную карьеру Oakman начал как барабанщик и перкуссионист в известном киевском Er.J.Orchestra в 1989-1992 гг. На тот момент у него уже была демо-запись своей музыки, записанной в сотрудничестве с музыкантами «Занимательной Патологии» и «Эр.Джаза», и мысль о сольном проекте не покидала его уже с тех пор.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі