РЕДАГУВАТИ
NoN omiTTere

NoN omiTTere

«Non omittere» — український метал-гурт, що грає у стилі металкор, альтернативний метал з елементами грандж (ранній період). Заснований 14-го лютого 2011 року Тимошенко Олександром та Груба Антоном.Історія гуртуПоходження назви гурту«Non omittere» (з лат. не здавайтеся) - перша назва була «Нейтралітет», але через те, що гурт з такою назвою вже існував, потрібно було закріпити іншу назву, так з’явилась назва «Non omittere».

Початок розвитку

Олександр Тимощенко (барабани) почав з гуртом «Точка відліку», у далекому 2009 році, гурт грав щось на зразок треш-металу. Через 2 роки, відбулася доленосна зустріч з Антоном Груба(вокал, гітара), який теж грав у цьому гурті. І саме в цей період з’явилась ідея про створення «Non Omittere». Спочатку планувався зовсім інший проект, розрахований на комерцію. Але він помер так і не народившись. Залишивши комерцію і взявши на озброєння декілька старих акустичних пісень Антона, гурт почав розвиток в сторону альтернативного року. Репетиції проходили на базі «Спірітус», що на бульварі Лепсе.

Перший рік це був просто дует - барабани і гітару з вокалом. Через рік вирішили, що пора б збирати повний колектив для того, щоб виступати на сцені. Ірину Оганян, яка грала на клавішних, знайшли швидко, вона додала в музику гурту більше мелодики і ліричності. З бас-гітарою було складніше, першого басиста гурт взяв майже з нуля і тягнули як могли, але не склалось. З часом знайшли заміну, теж з нуля, але саме з ним відіграли перший концерт в клубі «Прайм». Десь рік грали в такому складі, але зрозуміли, що цього мало і гурту потрібен ще один гітарист. Обрали хорошого друга гурту Сергія Козьменка. З ним гурт почав звучати потужніше.

В клубі «Барви» - 18.09.2013 в рамках концерту «Дух Молоді» гурт «NoN omiTTere» виступив с інструментальною композицією.

Рік 2014-й для гурту був найскладніший, «Non omittere» залишились без басиста і гітариста, майже опустились руки. Були думки про розпад гурту.

Зміни у гуртіЗміни почалися з приходом нового басиста Богдана Остапенко. Він став на заміну минулому басисту (Павлу Новікову). Богдан Остапенко, також, привів гітариста Фесенко Дмитра, знайомого колишнього одногрупника з НУХТ. Він придав технічності гурту, та свого бачення звучання. Отже, гурт знову сформований, почалась робота над матеріалом. Першого березня 2015 року - відбувся перший виступ в цьому складі. Це був вже зовсім інший рівень виконання. Але, на превеликий жаль, через деякий час гурт залишився без клавішниці. Ірина Оганян вирішила йти своїм шляхом. 26-го липня Non Omittere в останнє звучали з клавішами. Заміну вирішили не шукати, а спуститись ще нижче - в альтернативний та ще важчий метал.[4]В 2015 році колектив організував зйомки кліпу в репетиційній кімнаті, у місті Києві. Оператором та режисером виступив Дмитро Фесенко - гітарист гурту Non omittere, маючи досвід у кіностудії та фотографуванню. Олександр Тимошенко (барабанщик) - виступив у ролі автора ідеї та організатора.

Нове звучання та новий стиль гурту

У 2016 році стались, деякі, вирішальні події. Всі учасники гурту прийшли до висновку , що потрібно направити вектор розвитку до одного стилю. Зробивши аналіз побажань, вийшов наступний перелік стилів : металкор, пост-метал, альтернативний метал.

Друга важлива річ, що сталась на початку року: до гурту приєднався один знайомий гурту - Володимир Гольчевский. Він став екстрим вокалістом та звукорежисером. Маючи досвід у звукозаписі, зведенні пісень та своєму баченні стилю музиці, він дав поштовх до змін стилю. Тому, далі почалася робота з новим учасником гурту. Репетиції стали більш складними та ефективнішими, почалися записи нових пісень.

Склад гурту Non omittere:

Олександр Тимошенко - барабанщик
Груба Антон - гітарист, вокаліст
Дмитро Фесенко - гітарист
Богдан Остапенко - басист
Володимир Гольчевский - вокаліст, екстрим вокаліст

Колишні учасники
Ірина Оганян - клавішниця
Павло Новіков - басист
Сергій Козьменко - гітарист

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів