РЕДАГУВАТИ
No Limits

No Limits

легка
Гурт «No Limits» було створено в Лютому 2011 року. З самого початку гурт називався «Карт-Бланш», але в силу деяких причин команді довелося замінити назву на вище згадану.

Почалося все набагато раніше, зі знайомства двох Андріїв, Тарчанина і Мицака у 2008 році, які і створили гурт. Хлопці ще тоді зробили спробу створення гурту, але з першого разу їм нічого не вдалося. В той час обидва брали участь у інших проектах і часу на ще один просто не було.

З наступного року Тарчанин і Мицак почали працювати більш тісно, і вже осінню 2009 року був зібраний перший колектив, який проіснував не дуже довго, до Квітня 2010 року. Першим барабанщиком гурту був досить досвідчений музикант Женя Коцечко, який до того грав у гуртах «Власне кажучи» та « К-402». Нажаль він покинув гурт на початку 2011 року. Вже тоді сформувалася основа «No Limits» — Андрій Тарчанин, Андрій Мицак та Сашко Мосесов. Тоді в складі гурту ще не було клавішника Михайла Солтиса.

Власне з його приходом у колектив і асоціюється створення «No Limits» тому, що музика стала більш мелодійною і такою, як вона була задумана. Паралельно з ним приєднався також новий барабанщик Морись Терневич, правда це його псевдонім, колектив і досі не знає, як його насправді звати.

Цей період для гурту був найбільш відповідальним і важким тому, що практично довелося робити все з початку, вже вкотре. Але не зважаючи на все справи пішли досить успішно, і вже в травні «No Limits» мали 2 дебютні концерти. Напередодні найважливішого на той час виступу 8 липня в «День пам’яті Ігоря Козака» довелося зробити заміну барабанщика Морися Терневича на Тараса Дем’яна (Хом’як), який до цього також грав у багатьох проектах. В цей день, 8 Липня, «No Limits» розігрівали публіку перед виступом групи «Русичі» і зробили вони це досить успішно.

Також за дуже короткий на разі період існування гурт мав нагоду виступати на одній сцені з такими українськими гуртами, як ТНМК, Скрябін, Роллікс. Брали участь у двох міжнародних фестивалях «Європейські дні добросусідства. Кордон 480», а також «Стопудів Фест» з такими гуртами, як Sciana (Білорусія) та Overhype (Чехія), Pavel Kukiz & Piersi та Maski (Польща).

За останній рік гурт «No Limits» виступив на 20 концертах, в тому числі участь в пісенному марафоні «Пісня об’єднує нас», який відбувався на «Першому національному» та потрапив у Книгу Рекордів Гіннеса, як найдовший пісенний марафон за участтю багаточисленних виконавців.

Стиль музики: Pop-Rock, Alternative

Склад гурту:
Тарчанин Андрій - гітара;
Мицак Андрій - вокал, гітара;
Мосесов Олександр - бас-гітара;
Солтис Михайло - клавішні, бек-вокал, бітбокс;
Дем'ян Тарас - ударні;
Мар'яна Мисько - вокал (сесія);
Коротєєв Максим - звукорежисер.

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #34. No Limits
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #34. No Limits
25.05.2013

За дуже короткий, музиканти зіграли на кількох всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Хлопці грають собі поп-рок з альтернативою, радують слухачів, записують дебютний альбом… А один з лідерів «No Limits» Андрій Тарчанин розказав нам про все то детальніше

ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2015
сингл
слухати
Ми ті, хто ми є
Ми ті, хто ми є
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі