РЕДАГУВАТИ
НеМо

НеМо

Група НеМо створена в 1997році у м.Трускавці. Творче ядро колективу склали Анатолій Іванюк (композитор, аранжувальник, продюсер групи), Андрій Смакула (лідер вокаліст), гітарист Віктор Винник (автор кількох пісень) та Олена Іванюк (автор майже всіх текстів пісень групи)

Група НеМо лауреат багатьох Всеукраїнських конкурсів та фестивалів: «Пісенний вернісаж», «Пані + Пан», «Золотий Скіф», «Мелодія» 1997 р., 1 Міжнародного фестивалю “Серце України” 2005 р., гість 2 Міжнародного фестивалю “кРок у майбутнє” 2008 р...

В активі групи відеокліпи на пісні «Ти не моя» (1998 р.), «Пташка» (2000 р.), «Новий Рік» (спільно з Ольгою Поляковою у 2001 р), «Ти не покинеш» (2014 р.), «Там, де є ти» (2014 р.). Кліпи широко демонструвалися на всіх центральних і багатьох регіональних телеканалах, деякі ставали переможцями багатьох теле хіт-парадів.

Початком творчого життя групи можна назвати 6 червня 1997 року, коли група НеМо виступила на міжнародному фестивалі журналістів у Києві в «Українському Домі». Це був початок успішної концертної діяльності групи. З початку заснування НеМо дали більше 500 концертів у більше як 200 міст України на різних концертних майданчиках - від нічних клубів до багатотисячних стадіонів, площ і концертних залів. Географія концертів осягнула всі області України.

Взимку 1998 року були учасниками великого концертного туру «Зоряний Вояж», який охопив майже всі області України. Також група побувала і за кордоном. . Це виступ у Вітебську (Білорусь) на фестивалі «Славянский базар», в польскому місті Ясло на дні міста, а також концертний тур по Західному Сибіру разом з народною артисткою України Оксаною Білозір.

Музиканти НеМо були активними учасниками помаранчевого Майдану 2004 року, виступали на сцені Майдану в день найбільшої кількості мітингуючих, та ще кілька разів. Після цього вирушили в автопробіг «Поїзд Дружби», який проліг східними та південними теренами України.

Були активними учасниками та волонтерами Майдану Гідності в листопаді 2013 - лютому 2014, а також виступили на сцені Майдану. В березні 2014 року дали благочинний концерт на підтримку України в польському місті Сандомирі.

З початку анексії Криму розпочали концертну діяльність на підтримку військових на півдні України, а згодом і на Донбасі. Восени 2014 року стали учасниками автопоїзду, який проліг від Маріуполя до Сіверодонецька. Кілька разів виступали в аеропорту Краматорська та у звільненому місті. Як волонтери з початку війни на сході України активно допомагали і підтримували військових ЗСУ, прикордонників, розвідників та добровольців. Виступали і на площах і в окопах, і на бойових кораблях в Маріуполі. Влітку 2015 в черговій поїздці під Маріуполь група НеМо була нагороджена бойовою медаллю Міністерства Оборони України «За оборону Маріуполя». Також музиканти НеМо неодноразово брали участь в благодійних концертах на підтримку військових та поранених.

6 березня 2016 року пішов з життя засновник та лідер групи групи Немо Анатолій Іванюк.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності