РЕДАГУВАТИ
Не притулятися

Не притулятися

Гурт був створений 20 лютого 2005 року. Саме тоді відбулася перша репетиція і була написана перша пісня «Коли хочу...». Гурт почав репетиції у складі : Дрейк (вокал), Space Rabbit (бас), Скафандр (гітара до літа 2009), Текіла (барабани). Через декілька місяців, було вирішено замінити ударника, і перемістити Текілу на бас.

Перша реформація НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ (НП) відбулась восени 2005 року. Було вирішено додати другу гітару, щоб надати більш жорстке звучання і виділити пісні лінією гітарних соло партій.

25-го грудня 2005 року у складі : Дрейк- вокал, Space Rabbit- соло гітара, Скафандр- ритм гітара, Текіла-бас гітара, Brutallo-ударні НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ приймають участь у відборі на «Євробачення 2006» на телеканалі УТ-1 з піснею «Дискомавпа». Журі у складі : Сергій Кузін, Олена Мозгова, Едуард Клім та Валерій Харчишин оцінили безшабашність молодого гурту.

Взимку 2006 року НП дають два концерти в Києві з поп-панк гуртом «НСЛ»(тепер «Стринги») в клубі «Барви» та Mr.Dizzy (нині закритий).

У серпні 2007 року на студії «Умка» було записано перше демо гурту. Воно складалось з 4-х пісень.

На початку 2008 року у гурті знову відбувається заміна ударника, і на місце Brutallo ,він вирішив піти іншим музичним шляхом, приходить Дмитро Арістархов, паралельно займаючи місце басиста хард н хеві гурту «Бастіон». Весь 2008 рік проходить у концертах гурту у місті Києві, а 27-го вересня у місті Чернівці на Prosto Fest, разом з «Йожиками», «10-20 без выходных»,»P.U.N.C.H.».

17-го грудня 2008 року НП приймають участь у рамках проекту «Бінго кавер фест» , грають пісні -Greeen Day.

На початку 2009 року гурт розпочинає першу серйозну студійну роботу. На київській студії «Умка» під Керівництвом Ігоря Дубровського, який співпрацював з @traktor, Мандри, Skinheat, Hellfire Sox, КЦ, були записані ударні, весь інший матеріал до записувався і зводився на студії «Не бойся Маша рекордс!». Таким чином майбутній Е.Р. гурту містив 7 треків.

В літку 2009 року на заробітки до США від’їжджають двоє учасників Скафандр і Дмитро Арістархов, а басист Текіла залишає гурт з особистих причин. Таким чином НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ мали починати все спочатку. Тому у 2009 році відбувається друга реформація НП, тепер це Олександр Комаров (бас- гурт «Шльома і Прищі»), Максим «Мачалка» Грєбінь (ударні- «Му 17»), Коля Сватенко (гітара -«Без питань») і постійній учасники Дрейк (вокал), Space Rabbit (гітара).

Перший перформанс оновленого складу пройшов 17-го травня в клубі «Барви» на Дні народження друзів гурту - Му 17. Гостями були Серцевий Напад (м. Чернівці), brandon from 19(м. Вінниця). В цей час в мережі інтернет для вільного скачування був викладений перший сингл з нового Е.Р., - «Діти Землі». Пісня потрапляє в ротацію незалежного інтернет радіо Cunt Radio.

З цього часу почалося нове відродження НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ. Хлопці дають декілька концертів в клубі «Бінго», виступають на розігріві гурту АННА, приймають участь в концерті пам’яті вокаліста гурту «БРТ». 6 липня 2009 року були запрошенні на фестиваль «Млиноманія 2009», с. Сокілець; байкерський фестиваль у с.Кобижча, панк фестиваль у місті Бровари, ПапаПанк фестиваль місто Вінниця.

У жовтні 2009 року у світовій мережі з’явиться інтернет реліз міні-альбому, який буде доступний для вільного скачування.

ПУБЛІКАЦІЇ
Не Притулятися - отметили выход в свет своих ЕР и клипа
ФОТО
Не Притулятися - отметили выход в свет своих ЕР и клипа
20.04.2010

Что для вас панк? Ирокезы, кожаные куртки, крики «анархия» и «хой»? А вот для них панк это жизнь. 15 апреля столичный клуб «Киев» был просто пропитан духом Панк-рока, который в этот вечер был в виде «наштукатуреної корови». Так киевские хам-рокеры Не Притулятися решили отметить выход в свет своих ЕР и клипа, огласив концерт как презентацию последнего

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.