РЕДАГУВАТИ
Н.Три

Н.Три

легка
Н.Три – чесна музика для кожного.

Гурт Н.Три з`явився на небосхилі української рок сцени досить недавно, наприкінці 2004 року. Перша репетиція відбулася 2го листопада.

З самих перших кроків гурт виходить на один рівень із іншими, вже популярними, гуртами України. Одразу одноголосно було вирішено, що музика буде ні в якому разі не схожа на інших. Тобто музика та лірика повинні звучати самобутньо і ново, але, звичайно ж, опираючись на здобутки найкращих представників світової музичної культури.
Назва була підібрана під стать ( Н.Три - символічна інтерпретація французького слова Антре (entree – вхід, вступ, вихід (на сцену)), яке символізує собою початок всього нового, в тому числі і музики). Гурт досить довго намагається описати стиль, у якому він грає, і, звичайно, всі навколо шукають якісь паралелі з іншими виконавцями. Та ж ні! Хлопці вирішили: « Ми граємо музику!» І не важливо, як саме обізвати стиль, або з ким порівнювати. Головне, щоб вона йшла від душі, від серця, була чесною і торкалася найтонших струнок почуттів кожної людини, яка мала можливість почути музику Н.Три. «Сьогодні ми граємо сучасний Європейський псевдо-рок з елементами фольку і, головне, що мелодика має народний, етничний, притаманний саме українській пісні мелодизм… та завтра ми будемо грати джаз, фанк, диско тощо… Головне, щоб то була музика не обмежена рамками та забобонами.». У музиці Н.Три дуже гармонійно поєднуються сучасне звучання та використання досить екзотичних для такої музики інструментів, як баян, сопілка або домра. З часом хлопці мають намір розширювати кількість використовуваних інструментів. Можливо Н.Три колись стане оркестром.
Звичайно й тексти не відстають – вони мають як політичний та соціальний, так і романтичний зміст. І знову-ж-таки - головне, щоб все було на найвищому рівні якості, якомога професійніше. Н.Три хочуть говорити досить простою, і у той самий час, вишуканою поетичною мовою щось дуже важливе, хвилююче всіх.

І все це не пусті слова. Гурт, не дивлячись, на досить молодий вік, здобув не абияку популярність, як серед молоді, так і серед людей більш поважного віку. При чому абсолютно не залежно від музичних уподобань цих людей.

Ця п`ятірка музикантів сподівається підняти планку української музики, слова, духовності та взагалі культури на рівень, якого достойна наша країна.
Такі метри української сцени, як Олег Скрипка та Сашко Положинський вважають Н.Три одним із своїх найулюбленіших українських гуртів. Із Сашком Н.Три, навіть, записали дуетну пісню під назвою «Ми – трава»

Хлопці відіграли на самих серйозних сценах країни – для початку був телепроект каналу «М1» «Свіжа кров», потім перемога на фестивалі «Перлини сезону», далі виступи на головних сценах фестивалів «Рок екзистенція», «Чайка», «Нівроку», «Мазепа» та виступи на площах найбільших міст України. А восени 2008 року мають перших повноцінний сольний тур шістьма містами західної України, де мали виступи на головних майданчиках.

Гурт самотужки, тільки за допомогою друзів, відзняв два відео кліпи (режисер Карім Шихтар), які є в ротації майже всіх музичних каналів України, видали альбом «Якби я міг знати…» (на рекордінгу Ukr-music), пісні з якого ротуються на багатьох радіостанціях України, стали співавторами саундтреку до телефільму та серіалу, готуються й надалі займатися написанням музики для кіно, а також приймають участь у театральних виставах.

Хлопцям не байдужа проблема низької популяції та важкого стану дитячих будинків. Висловлюються проти абортів та поганого ставлення до дітей-сиріт, дітей-інвалідів.
Гурт є всеукраїнським та дуже різноплановим по своїй суті. Оскільки учасники колективу товариством різнопланових творчих особистостей, які вносять рівноцінний вклад в існування групи і походять з різних регіонів України – Суми, Львів, Київ та крім того мають кожний свої інтереси:

• Вокаліст, ритм гітарист, сопілкар Олексій Шманьов – професійний музикант та звукорежисер. Записує та робить аранжування багатьом іншим дуже цікавим проектам. Пише музику для театру та кіно.
• Євген Касьяненко – гітарист гурту та автор музики до більшості пісень гурту – дуже цікавиться футболом та весь вільний час присвячує коханій дружині та сину.
• Баяніст Роман Шевчук – любить автомобілі та техніку у будь-якому її прояві. Музикант з самого дитинства. Почав грати на баяні у віці 5 років.
• Басист Олексій Дорошенко – рекламіст, дуже талановитий та ідейний. Більшість ідей стосовно розвитку гурту належать саме йому.
• Ігор Антонов – барабанщик та актор від Бога. Грає у театрі та знімається у кіно. І також пише музику для вистав.

Багато інших гуртів та виконавців закінчили своє творче існування нічого не лишивши нащадкам, хоча могли зробити дуже багато. Вони були роздавлені важкою, непідйомною машиною українського шоубізу. Є лише сподівання, що багаті пани та продюсери перестануть підтримувати попсу, тупість та пошлість, а звернуть увагу на справжню культуру. Тим більш, що молодь останнім часом більше цікавиться чимось серйознішим та якіснішим ніж «попсня» або «зонівський» шансон, вона хоче ставати більш інтелектуальною, розумною та хоче пишатися своєю країною та людьми, які живуть та народилися тут.

Саме тому хлопці з Н.Три не збираються здаватися, працюють над новими піснями, готують новий альбом, нові відео… вигадують нові корисні ідеї для покращення життя, підвищення культури та духовності нашої країни.

Cостав:
1.Олексій Шманьов - вокал, акустична гітара, сопілка (у 2005 закінчив «Київську державну академію керівних кадрів культури і мистецтва» по спец. «Звукорежисер»)
2.Євгеній Касьяненко - гітара, бек вокал, автор музики до більшості пісень гурту
3.Роман Шевчук - баян (16.07.1982 р.)
4.Олексій Дорошенко - бас-гітара (06.12.1982 р., сумчанин, менеджер з реклами компанії «Екмі»)
5 Ігор Антонов (a.k.a.Cooper)- ударні (14.05.1986 р., Львів'янин, студент Київського національного інституту театру і кіно ім. Карпенко-Карого, за спеціальністю актор)


ПУБЛІКАЦІЇ
Н.Три - презентують сингл «Повернути весну»
НОВИНИ
Н.Три - презентують сингл «Повернути весну»
29.04.2015

«Ми повертаємося разом із весною! На вулиці теплішає і все буде у нас із Вами добре! Весни Вам, тепла і миру!»,- саме такими словами Олексій Шманьов та Євген Касьяненко «розморожують» проект Н.Три. І в підтвердження своїх слів презентують новий сингл

Н.Три – інтернет презентація кліпу, або «Кімната закоханих» для кожного
АНОНСИ
Н.Три – інтернет презентація кліпу, або «Кімната закоханих» для кожного
10.05.2009

Гурт Н.Три нарешті почали потроху оприлюднювати пісні з нового альбому, який планується приблизно на кінець року. Вже був подарунок тим, хто любить «Весну». Та зараз сюрприз для всіх закоханих і тих, хто шукає кохання.

Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику»
ІНТЕРВ'Ю
Н.Три: «Ми завжди мріяли писати хорошу музику»
22.03.2009

У передвихідь нового альбому та як подарунок з нагоди довгоочікуванної весни, «Н.Три» оприлюднили на свойому сайті новий сінгл - «Весна». З приводу цього і не тільки ми вирішили поспілкуватись з фронтменом групи Олексієм Шманьовим.

ДИСКОГРАФІЯ
Кома
Кома
2018
альбом
Single
Single
2015
сингл
слухати
Тиша
Тиша
2011
альбом
слухати · рецензія
Якби я міг знати
Якби я міг знати
2007
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан