У 1996 році, в місті Трускавець, на той час студент художнього факультету Віктор Винник та старшокласник Тарас Ших, від «нічого робити», заснували акустичний гітарний дует… Пройшло майже 20 років, змінювався репертуар, мінявся склад, ротації на ТБ і ФМ, сотні концертів, сотні міст… Але гурт МЕРІ – лишається молодим, енергійним, цікавим та позитивним рок-бендом. Про нову платівку та не тільки – беззмінний лідер МЕРІ – Віктор Винник
Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів