РЕДАГУВАТИ
Melamory Blimm

Melamory Blimm

важка
Гурт Melamory Blimm засновано в м. Київ, 05 липня 2012 р. 
Жанр: альтернативний рок, метал. 

На початку липня 2012 року гурт складався лише з двох учасників-засновників: Дмитра Потій (гітара) та Дмитра Коваленко (бас-гітара). Особисте знайомство відбулося під час того, як обидва засновники працювали в одній компанії. В жовтні того ж року до колективу приєдналася Дар’я Запорожчук (вокал). Опісля більш ніж півроку тривав пошук барабанщика. В лютому 2013 р. у якості драмера до гурту запросили рідного брата вокалістки Євгенія Запорожчука.

Назва колективу співзвучна з нікнеймом (nickname-Melamory) Дар’ї Запорожчук (вокал) в мережі інтернет та у декількох соціальних мережах. Пізніше до слова Melamory вирішили додати приставку Blimm. В цілому,  Melamory Blimm - це персонаж фентезі-серіалу «Лабіринти Ехо» авторства Макса Фрая.

Дмитро Потій (гітара): 
Народився в м. Київ, 22.12.1990 р.
Музичний шлях розпочав із захоплення EDM музикою (EDM - Electronic Dance Music). Роковими стилями став цікавитися вже у шкільні роки, навчаючись у старших класах. На той час шалено популярними були такі гурти, як "Linkin Park", "Papa Roach", "Limp Bizkit" тощо … Саме вони і вплинули на музичні смаки Дмитра. Відтоді в нього виникає бажання оволодіти грою на гітарі, але самостійне навчання не приносить бажаних результатів. Перші приватні уроки почав відвідувати під час навчання на першому курсі університету. Навчання проводив гітарист-професіонал, соліст Київського оркестру гітаристів - Гостило Р. В. Саме ця музична школа і стала для Дмитра базовою та заклала відповідну основу для подальшого саморозвитку. На сьогоднішній день Дмитро захоплюється та успішно займається звукорежисурою та написанням власних авторських треків.

Улюблені гітаристи: Joe Satriani, Mark Tremonti (Creed, Alter Bridge), Synyster Gates (Avenged Sevenfold), John Browne (Monuments).

Дмитро Коваленко (бас-гітара):
Народився в місті Барвінкове, Харківська область, 10.03.1981 р. 
Музику полюбляв з дитинства, але тоді ще не зовсім усвідомлено. За оповіданнями батьків, Дмитро прокидався раніше за всіх, вдягав навушники, вмикав бабінний магнітофон і тихенько слухав будь-які доступні йому музичні композиції, даючи, таким чином, татові й мамі, поспати годину-другу в їх законний вихідний. 

У 1988 році вступає на навчання до місцевої загальноосвітньої школи №2, а паралельно родина вирішила віддати сина навчатися ще й до міської музичної школи. На той час, Дмитро, не виявляв особливого бажання зубрити “нотну грамоту” і, звісно ж, жоден аргумент не зіграв на користь батька й матері. Згодом його рідні полишили свою нав’язливу ідею та більше особливо на цьому не наполягали. Все, що малий тоді вмів грати на гітарі, так це “Кузнєчіка”, але й цей “музичний витвір”, на тендітній укулеле, виходив так собі… В результаті Дмитро залишився неабияк вдячний батькам за те, що не відбили “бажання до музики”, раз і назавжди, ще в самому ранньому дитинстві.

Інтерес до гітари у Дмитра виникає лише згодом, а саме у дев'ятому класі, завдяки двоюрідному братові - вечірні дворові посиденьки зі “старшаками” далися взнаки. Юнак починає відвідувати заняття з навчання грі на акустичній гітарі в "Будинку школяра", який на той час чи не єдиний, у його рідному місті пропонував подібне дозвілля. Вже через рік художній керівник вищезгаданого дитячого гуртка зумів організувати репетиції і в місцевому Міському Будинку Культури. Для учнів відкрилися нові перспективи, стала доступною вся необхідна апаратура та професійні музичні інструменти: гітари, бас, барабани, клавішні… Школярі засновують свій власний гурт і починають перші в своєму житті репетиції, поступово відточуючи свою майстерність. Колектив виконував пісні, що тоді були у всіх на слуху, але в першу чергу те, що пропонував їх викладач-наставник. Відбулося декілька виступів у РБК та на Центральній площі міста. Свій шлях музиканта Дмитро розпочинав грою на гітарі, а згодом були проби себе і у ролі вокаліста. 

В 1998 році Дмитро вступає на навчання до військового інституту. У виші, вже як курсант, приймав участь у всіляких міжвузівськких конференціях. В основному, це були виступи під акустичну гітару. Між учбовими семестрами вдавалося приїздити до рідного містечка на короткостроковий відпочинок та іноді студентам дозволяли йти навіть у відпустку. Саме під час такої вакації Дмитро і познайомився з працівником РДК, який на той час вже встиг зібрати новий місцевий ансамбль, але склад ВІА був не зовсім повним - не вистачало бас-гітариста. Звісно, недовго думаючи, Дмитро зайняв запропоноване йому місце у складі новоствореного музичного колективу та саме з тих пір бас-гітара стала невід’ємною частиною його життя.    

Улюблений бас-гітарист: Michael Balzary (Flea)( (RHCP).


Євгеній Запорожчук (барабани):
Народився в м. Прилуки, Чернігівська область, 14.05.1985 р. 
Навчався у місцевій школі-гімназії №5.

З самого дитинства Євгеній слухав рокові платівки, які щодня крутив на домашньому програвачеві батько хлопчика. Це були такі гурти, як: "Наутілус Помпіліус", "Агата Крісті", "Пікнік", "Pink Floyd", "Scorpions", "Deep Purple". Саме в той час і почали формуватися музичні смаки дитини. Згодом Євгеній виявив бажання грати на електрогітарі та в майбутньому дуже хотів стати музикантом, але батьки хлопчика не надавали цьому особливого значення. Про музичну школу годі було і мріяти... Мама хотіла, щоб син займався танцями, а батько наполягав лише на заняттях спортом. Хлопчик, звісно, був не проти, та навпаки він завжди залишався відкритим до пізнання чогось нового та цікавого. З першого класу, два рази на тиждень Євгеній відвідував гурток бальних танців у Центрі творчості Дітей та Юнацтва і стільки ж займався боксом у спортивній секції, що розташовувалася у приміщенні місцевого Професійно-технічного училища.

Одного дня Євгеній дізнався, що у ЦТДЮ, де він займався танцями, відкривають новий кабінет, який було обладнано під репетиційну базу. Займатися музикою запрошували всіх бажаючих. В оренду надавали гітари, барабани та клавішні. Так у містечку почали з’являтися нові гурти, кожен з яких був по-своєму оригінальним і відрізнявся своєю унікальністю. Деякі колективи діють і до нині. 

Євгеній не вмів грати на жодному з інструментів, але було неабияке бажання навчатися. Таємно, щоб про це не дізналися батьки, юнак відвідував уроки гри на акустичній гітарі, які спеціально для нього у себе на квартирі організовував його шкільний друг. Базові акорди та стандартний гітарний ритм вдалося вивчити дуже швидко, але всі місця у колективах на той час були вже зайняті та й кого міг зацікавити “музикант-самоучка”.  
       
Навчаючись у 9-ому класі, Євгеній дізнався, що його товариш з паралельного класу зібрав власний музичний колектив, але барабанщика у складі гурту ще не було - велися активні пошуки. Хлопець розумів, що це і є той самий шанс і не вагаючись запропонував саме себе у якості драмера. Звісно, Євгеній на той час і гадки не мав, що таке барабани і як на них можна грати. Так, з його сторони це був відчайдушний крок, але шляху назад вже не було. На першій же пробній репетиції відбувся абсолютний провал, володіти ударними виявилося складніше ніж Євгеній це міг собі уявити. Художній керівник не розкритикував здатності новоспеченого драмера, а навпаки, виділив декілька занять для того, щоб хлопець міг зіграти хоча б елементарний барабанний біт. Через три спільних з гуртом репетиції, Євгеній зміг без помилок виконати свою першу партію та остаточно був затверджений повноцінним учасником нової рок-команди з багатозначною назвою “Sсotch”. 

- 1999-ий - 2003-ій р.р. - барабанщик панк-рок гурту “Scotch” (у перекл. - Шотландський), м. Прилуки, Чернігівської області. Керівник - Чунь С. О.. Колектив приймав участь у багатьох концертах і фестивалях, що проходили у рідному місті та по всій території Чернігівської обл. 

- 2005-ий - 2006-ий р.р. - барабанщик grunge гурту “Без Сознания”, м. Київ. Група зібрана з колишніх учасників гурту “Scotch” та первинного складу колективу “Без Сознания”, який до цього моменту існував і плідно працював у м. Прилуки, Чернігівської обл. Репетиції проходили на музичній базі кінотеатру “Супутник”, що розташований у Солом'янському районі столиці. Гурт переїхав до Києва у зв’язку з тим, що учасники проходили навчання у місцевих ВНЗ. На той час Євгеній, навчався у Національному Авіаційному Університеті на факультеті “Комп’ютерні науки”.

- 2007-ий - 2010-ий р.р. - після закінчення ВУЗа, Євгеній, на декілька років повертається до рідного містечка Прилуки та влаштовується працювати на місцеві радіостанції: “Планета FM” і “Галактика plus”. Займає посаду - звукорежисер production студії. Паралельно займався озвучуванням рекламних роликів та радійних джинглів, а також став ведучим авторських програм: “Світ унікальних фактів” і “Bestселер”. 

- 2010-ий та по сьогоднішній день - Євгеній повертається до м. Київ. У 2013 році починає працювати барабанщиком у складі гурту “Melamory Blimm”. Додатково займається написанням текстів для пісень групи. Написав музику та виконав вокальну партію для демо-запису композиції “Вниз”. 

Улюблені барабанщики: Chad Smith (RHCP), Travis Barker (Blink-182).

   
На початку свого існування колектив спрямував всі свої сили на розповсюдження матеріалу в мережі інтернет. Були записані та викладені на офіційному каналі в You Tube демо записи авторських пісень гурту “Белая птица”, “Секрет”, а також кавер-версія пісні гурту "Танок на Майдані Конго" ("ТНМК") “Темно”. Всередині 2018-ого року гурт покидає Дар’я Запорожчук (вокал) та її місце займає Анастасія Войтенко (вокал). В період між зміною вокаліста була записана демо-версія авторської пісні колективу “Вниз”. Вокальну партію виконав барабанщик Євгеній Запорожчук. 

Анастасія Войтенко (вокал):
Народилася у м. Київ, 22.12.1990 р.
Перші самостійні “музичні кроки” Анастасія робила за допомогою примітивного диктофону та звичайних касет (МГК), дівчинка намагалася вокально наслідувати всіх популярних на той час виконавців. В 2005-ому році всупереч небажанням батьків, Настя вирішує заручитися підтримкою професіоналів - звернулася за оцінкою своїх музичних здібностей до викладачів музичної школи, що розташовувалася неподалік від її дому. За віком, для школи мистецтв, Анастасія тоді була ще зовсім "першачком”, але вчителі відразу помітили неймовірний юного обдарування з неслухняним кучерявим волоссям. Особливо були відзначені незвичайний тембр голосу та абсолютний слух дитини.
 
На жаль, грандіозним планам дівчини реалізуватися не судилося - мама та рідні Анастасії всіляко йшли наперекір інтересам дитини, мовляв, такі захоплення - це щось, що виходить за рамки дозволеного, вони ламають будь-які уявлення про безтурботне майбутнє донечки. Заборона на заняття у музичній школі обернулася справжнім підлітковим бунтом! Анастасія всерйоз і "по-дорослому" вирішує зайнятися творчістю - її починають приваблювати більш важкі музичні стилі. 

Перша команда, зібрана Анастасією у 18 років, наслідувала такі культові на той момент гурти, як: "Evanescence", "Nightwish", "Linkin Park" та "The Rasmus". Настя все більше і більше переконується в тому, що музика - це саме її покликання. Після коледжу завдяки своїм рідним і знайомим Анастасія вирушає навчатися до Москви. Там вона вивчає продюсерську справу та глибше розуміє своє справжнє призначення, і обирає шлях, яким планує підніматися вгору… Пізніше Настя повертається в Україну та починає працювати вокалістом у декількох рок-колективах: "Outspoken", "Dead Lifelines", "Sodium Sulfate". За той час, Анастасія удосконалює свій унікальний вокальний почерк. Репетиції та численні виступи на багатьох фестах української важкої сцени дають все більш прозору картинку щодо розуміння того, з ким хотілося б ділити власну творчість.

Незабаром з особистих причин Анастасія полишає співробітництво з колективами в цілому і сама собі влаштовує піврічний тайм-аут. За цей час Настя намагається знайти більш комфортний для свого вокалу стиль і завдячуючи соціальним мережам знайомиться з учасниками київської рок-команди "Melamory Blimm". Саме цей крок і став для Анастасії новим поштовхом у вирі бурхливого музичного життя. 

Улюблені вокалісти: Matthew Bellamy (Muse), Daniel Tompkins (TesseracT, Skyharbor). 


06.07.2019 р. - виходить перший студійний запис гурту - “Монолог”. Пісню видано російською мовою. Презентація відбулася на офіційній сторінці колективу у соціальній мережі Facebook та на всіх інформаційних ресурсах групи у мережі інтернет. Сингл "Монолог" став першою та заголовною композицією з дебютного однойменного міні-альбому (EP-Extended Play).

"Це емоційний трек, що може залишити глибокий слід у свідомості кожного, хто хоча б раз в житті вагався з вибором правильної відповіді на вирішальні запитання власної долі", - розповідає вокалістка гурту, Анастасія Войтенко.

11.07.2019 р. -  слідом за “Монолог” випущено композицію “Вальс із янголом”, що є другим, але вже україномовним треком альбому.

Пісня про те, що окрім наших сірих буднів і бурхливого сьогодення, існують більш важливі та значущі речі. На жаль, зазвичай ми про це забуваємо... Все наше життя - шалений вальс. Варто пам'ятати, що у кожного з нас є свій особистий "Янгол-охоронець", який у найскладніші моменти буденності завжди "дарує нам крила та втамує невгамовну жагу ковтком віри".

08.08.2019 р. - одночасно із виходом EP “Монолог” видано фінальний трек міні-альбому - “Пам’ятай”. Композицію видано рідною мовою гурту – українською.

"В дану пісню вкладено частинку моєї душі: біль, почуття, подяка та байдужість. Головний посил до слухача - цінуйте кожну щасливу хвилину свого існування", - говорить Анастасія Войтенко.

08.08.2019 р. - вихід міні-альбому (EP-Extended Play) - “Монолог”. Збірка, що того дня “вперше побачила світ” складається з трьох оригінальних та потужних вищезгаданих композицій! Кожна пісня - це окреме оповідання-монолог з нелегкого повсякденного життя сучасної людини, у кожен з цих треків закладено глибокий філософський зміст.

Тексти - А. Войтенко;
Музика - гурт Melamory Blimm; 
Художнє оформлення - Наталія Другальова.

Саунд-продакшн: 
Produced/Engineered/Mixed/Mastered - Дмитро Потій; 
Запис вокалу - Spaceship recording studio, Олексій Кіктєв.

Склад гурту:
Анастасія Войтенко - вокал; 
Дмитро Потій - гітара; 
Дмитро Коваленко - бас-гітара; 
Євгеній Запорожчук - барабани.

Дискографія:
Демо:
- Секрет - 16.06.2014 р. (вокал: Дар'я Запорожчук - ex-vocalist);
- Белая птица - 07.02.2016 р. (вокал: Дар'я Запорожчук - ex-vocalist);
- Темно (ТНМК cover) - 12.03.2016 р. (вокал: Дар'я Запорожчук - ex-vocalist);
- Вниз - 04.06.2018 р. (вокал: Євгеній Запорожчук - ударні Melamory Blimm).

Сингли:
- Монолог - 06.07.2019 р.;
- Вальс із янголом - 11.07.2019 р.; 
- Пам’ятай - 08.08.2019 р.

Альбоми:
- Монолог (EP-Extended Play) - 08.08.2019 р.
ДИСКОГРАФІЯ
Монолог
Монолог
2019
альбом
слухати
Пам'ятайІНШЕ
Пам'ятай · 2019
1 тис. переглядів
Вальс із янголомІНШЕ
Вальс із янголом · 2019
904 переглядів
МонологІНШЕ
Монолог · 2019
862 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії