РЕДАГУВАТИ
Майор Пронін

Майор Пронін

Виник гурт у 1996 році. Спочатку він складався з трьох осіб, а через деякий час вже з чотирьох. Це був основний склад від початку існування гурту і до його перших змін: вокал, бас-гітара – Олексій Остапенко; ритм, соло-гітара – Сергій Мицик; соло-гітара – Володимир Білецький; барабани – Володимир Миколенко. Згодом, в колективі з’являється Роман Кононенко, який займає роль клавішника.

Назва гурту з’явилася на початку його існування звичайним чином. Були перебрані різні варіанти, і зупинилися на цій оригінальній назві «Майор Пронін», яка, потім, і залишилася.

На початку свого творчого шляху «Майор Пронін» грав легкий панк та музику, яка більше була схожа на «британський рок» того часу,але згодом, з приходом у гурт нових учасників, музика змінила своє звучання. Почали впроваджувати більш складні аранжування і нестандартні розміри. Цей напрям сподобався всім членам команди, його почали розвивати. Тоді нам здалося, що це буде оригінальним звучанням «Майора Проніна». Безумовно, що в цьому зіграла велику роль музика, яку ми слухали,і,звісно, що свій відбиток вона робила на нас і на нашу творчість.

Було написано чимало пісень повністю аранжованих і готових до запису чи виступу,загальна кількість їх складала близько сорока, але брак коштів не дозволяв їх записати. Лише у 2000-му році вдалося записати три пісні на імпровізованій студії (вже з новим клавішним – Корепановим Вадимом). Пізніше, у 2001 році, записали ще шість пісень.

Від початку свого існування гурт мав виступи на багатьох концертах, акціях, конкурсах, як у Полтаві так і по області,а також у Харкові, Києві. Від цього всього гурт чекав якогось просування, але його було майже непомітно. У творчості гурту (2001-2002р.) настав, так би мовити, кризовий період, який породив різні погляди, та ще й внутрішні непорозуміння, відмінність світоглядів дали про себе знати. Незабаром вокаліст гурту утвердився у своєму рішенні залишити гурт і музичну діяльність взагалі. Але, не зважаючи на проблеми, які виникли в колективі, гурт «Майор Пронін» прийняв участь у всеукраїнському конкурсі «Краще разом» (м. Київ,2003р.) і, навіть, став призером, здобувши третю премію.

Надалі гурт існував в акустичному варіанті до 2007р. включно. А навесні 2007р., повернувшись з «творчої відпустки», колектив зібрався знову, дещо зазнавши змін в складі. З новими силами розпочали запис свого першого офіційного альбому, який має назву «Знай наших!». Запис проводився на студії «Простір» м. Київ. На думку не тільки людей, які безпосередньо приймали участь у записі, але й відгуки, які надходили з іншого боку, свідчать про те, що матеріал, зібраний в цьому альбомі, доволі якісний і оригінальний. На сьогоднішній день робота над альбомом знаходиться на завершальній стадії і презентація альбому запланована на початку 2009р..Але, життя триває і яким чином події розгортатимуться далі ніхто не знає, поживемо-побачимо…!

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом