РЕДАГУВАТИ
Майор Пронін

Майор Пронін

art rock · grunge · hard rock · rock
     Виник гурт у 1996 році. Спочатку він складався з трьох осіб, а через деякий час вже з чотирьох. Це був основний склад від початку існування гурту і до його перших змін: вокал, бас-гітара – Олексій Остапенко; ритм, соло-гітара – Сергій Мицик; соло-гітара – Володимир Білецький; барабани – Володимир Миколенко. Згодом, в колективі з’являється Роман Кононенко, який займає роль клавішника.

      Назва гурту з’явилася на початку його існування звичайним чином. Були перебрані різні варіанти, і зупинилися на цій оригінальній назві «Майор Пронін», яка, потім, і залишилася.

      На початку свого творчого шляху «Майор Пронін» грав легкий панк та музику, яка більше була схожа на «британський рок» того часу,але згодом, з приходом у гурт нових учасників, музика змінила своє звучання. Почали впроваджувати більш складні аранжування і нестандартні розміри. Цей напрям сподобався всім членам команди, його почали розвивати. Тоді нам здалося, що це буде оригінальним звучанням «Майора Проніна». Безумовно, що в цьому зіграла велику роль музика, яку ми слухали,і,звісно, що свій відбиток вона робила на нас і на нашу творчість.

     Було написано чимало пісень повністю аранжованих і готових до запису чи виступу,загальна кількість їх складала близько сорока, але брак коштів не дозволяв їх записати. Лише у 2000-му році вдалося записати три пісні на імпровізованій студії (вже з новим клавішним – Корепановим Вадимом). Пізніше, у 2001 році, записали ще шість пісень.

     Від початку свого існування гурт мав виступи на багатьох концертах, акціях, конкурсах, як у Полтаві так і по області,а також у Харкові, Києві. Від цього всього гурт чекав якогось просування, але його було майже непомітно. У творчості гурту (2001-2002р.) настав, так би мовити, кризовий період, який породив різні погляди, та ще й внутрішні непорозуміння, відмінність світоглядів дали про себе знати. Незабаром вокаліст гурту утвердився у своєму рішенні залишити гурт і музичну діяльність взагалі. Але, не зважаючи на проблеми, які виникли в колективі, гурт «Майор Пронін» прийняв участь у всеукраїнському конкурсі «Краще разом» (м. Київ,2003р.) і, навіть, став призером, здобувши третю премію.

     Надалі гурт існував в акустичному варіанті до 2007р. включно. А навесні 2007р., повернувшись з «творчої відпустки», колектив зібрався знову, дещо зазнавши змін в складі. З новими силами розпочали запис свого першого офіційного альбому, який має назву «Знай наших!». Запис проводився на студії «Простір» м. Київ. На думку не тільки людей, які безпосередньо приймали участь у записі, але й відгуки, які надходили з іншого боку, свідчать про те, що матеріал, зібраний в цьому альбомі, доволі якісний і оригінальний. На сьогоднішній день робота над альбомом знаходиться на завершальній стадії і презентація альбому запланована на початку 2009р..Але, життя триває і яким чином події розгортатимуться далі ніхто не знає, поживемо-побачимо…! 
     
    Сьогодні хлопці активно гастролюють і розпочали запис нового альбому на студії FDR Media. В серпні 2020 року почали співпрацювати з лейблом "УМИГ Мьюзик" на якому перезентували новий синг "Злочин"!!!
ДИСКОГРАФІЯ
Злочин
Злочин
2020
сингл
Магія
Магія
2018
сингл
Мінотаври
Мінотаври
2017
альбом
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів