РЕДАКТИРОВАТЬ
Майор Пронін

Майор Пронін

art rock · grunge · hard rock · rock
     Виник гурт у 1996 році. Спочатку він складався з трьох осіб, а через деякий час вже з чотирьох. Це був основний склад від початку існування гурту і до його перших змін: вокал, бас-гітара – Олексій Остапенко; ритм, соло-гітара – Сергій Мицик; соло-гітара – Володимир Білецький; барабани – Володимир Миколенко. Згодом, в колективі з’являється Роман Кононенко, який займає роль клавішника.

      Назва гурту з’явилася на початку його існування звичайним чином. Були перебрані різні варіанти, і зупинилися на цій оригінальній назві «Майор Пронін», яка, потім, і залишилася.

      На початку свого творчого шляху «Майор Пронін» грав легкий панк та музику, яка більше була схожа на «британський рок» того часу,але згодом, з приходом у гурт нових учасників, музика змінила своє звучання. Почали впроваджувати більш складні аранжування і нестандартні розміри. Цей напрям сподобався всім членам команди, його почали розвивати. Тоді нам здалося, що це буде оригінальним звучанням «Майора Проніна». Безумовно, що в цьому зіграла велику роль музика, яку ми слухали,і,звісно, що свій відбиток вона робила на нас і на нашу творчість.

     Було написано чимало пісень повністю аранжованих і готових до запису чи виступу,загальна кількість їх складала близько сорока, але брак коштів не дозволяв їх записати. Лише у 2000-му році вдалося записати три пісні на імпровізованій студії (вже з новим клавішним – Корепановим Вадимом). Пізніше, у 2001 році, записали ще шість пісень.

     Від початку свого існування гурт мав виступи на багатьох концертах, акціях, конкурсах, як у Полтаві так і по області,а також у Харкові, Києві. Від цього всього гурт чекав якогось просування, але його було майже непомітно. У творчості гурту (2001-2002р.) настав, так би мовити, кризовий період, який породив різні погляди, та ще й внутрішні непорозуміння, відмінність світоглядів дали про себе знати. Незабаром вокаліст гурту утвердився у своєму рішенні залишити гурт і музичну діяльність взагалі. Але, не зважаючи на проблеми, які виникли в колективі, гурт «Майор Пронін» прийняв участь у всеукраїнському конкурсі «Краще разом» (м. Київ,2003р.) і, навіть, став призером, здобувши третю премію.

     Надалі гурт існував в акустичному варіанті до 2007р. включно. А навесні 2007р., повернувшись з «творчої відпустки», колектив зібрався знову, дещо зазнавши змін в складі. З новими силами розпочали запис свого першого офіційного альбому, який має назву «Знай наших!». Запис проводився на студії «Простір» м. Київ. На думку не тільки людей, які безпосередньо приймали участь у записі, але й відгуки, які надходили з іншого боку, свідчать про те, що матеріал, зібраний в цьому альбомі, доволі якісний і оригінальний. На сьогоднішній день робота над альбомом знаходиться на завершальній стадії і презентація альбому запланована на початку 2009р..Але, життя триває і яким чином події розгортатимуться далі ніхто не знає, поживемо-побачимо…! 
     Сьогодні хлопці активно гастролюють і розпочали запис нового альбому на студії FDR Media, який планують закінчити в кінці 2019 року.
ДИСКОГРАФІЯ
Магія
Магія
2018
сингл
Мінотаври
Мінотаври
2017
альбом
Вартість часуКЛИП
Вартість часу · 2019
318 просмотров
Білі плямиLIVE
Білі плями · 2018
76 просмотров
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Sinoptik співають для тих, хто не чує
АНОНСИ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
15.05.2019

Восени 2019 року SINOPTIK вирушають у всеукраїнський тур «Я чую - я живу», який має за мету допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом