РЕДАГУВАТИ
Листопад

Листопад

Івано-Франківський гурт cтворений в 2004 році.

З травня 2009 року склад гурту є таким:
Діма Бут - соло-гітара;
Орест Белей - вокал
Славік Білик - барабани;
Олександр Клочко - бас-гітара;
Влад Андрусяк - ритм-гітара.

В новому складі ми відчули себе як суцільний швейцарській годинник.

Виникло дуже багато різних нових ідей стосовно музики. Нас всіх об’єднує дуже велике прагнення створити щось добре, щось красиве. Ця ідея вводить нас в стан постійного пошуку досконалості в безмежному просторі творчості.

Зараз працюємо над всім що пов’язано с проектом ЛИСТОПАД. Починаючі з зовнішнього вигляду і закінчуючи внутрішнім станом души якій і е основним джерелом енергії для невтомної праці. Що е слова без праці. Пустий звук. Можна було би багато написати винахідливих оборотів речи, типа який ми зараз дуже неповторний і талановитий гурт, але без нових хітових пісень це не призведе ні на кого а ні якого враження.

Повинен бути результат. Слухачу не особо цікаво знати чому ти поки що не написав ні чого путнього, йому потрібен готовий, цікавий продукт. Всі відомі мирові хіти створювалися зазвичай за один день, але люди до цього дня працювали все життя.

Що таке творча особистість? Це для більшості людей незрозуміла істота яка ні як не може зупинитися і відпочити, не може знайти собі спокою, не може задовольнитись тім що має, не може просто жити насолоджуючись тім що зробили інші. Вона обов’язково повинна зробити щось геніальне сама. Для одних е прийнятним просто купатись в море, інші вміють у ньому розтворятись, хтось вміє насолоджуватись зеленим лісом запаливши вогонь для шашлику, а хтось прийшов до нього в гості щоби просто з ним привітатись і послухати дуже цікаві оповіді.

Щоб створити щось абсолютно нове треба почати с себе і сьогодні !!!

Треба бути готовим до будь яких змін у житті. Ми цього прагнемо всім серцем. Ми до цього реально готові!
ПУБЛІКАЦІЇ
Украинская группа завоевала гран-при на международном конкурсе
НОВИНИ
Украинская группа завоевала гран-при на международном конкурсе
01.09.2007

В Севастополе подведены итоги первого Международного конкурса Песни моря-2007, который проходил в рамках Международного молодежного музыкального фестиваля Звездный берег.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
НОВИНИ
Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
07.11.2018

Хто сказав, що рок-н-ролу не місце на танцполі? Фронтмен Epolets Паша Варениця наважився на сміливий експеримент. У проекті Мауглi він об'єднав відв'язні гітарні ритми і прилипливі денс-мелодії