РЕДАГУВАТИ
Листопад

Листопад

Івано-Франківський гурт cтворений в 2004 році.

З травня 2009 року склад гурту є таким:
Діма Бут - соло-гітара;
Орест Белей - вокал
Славік Білик - барабани;
Олександр Клочко - бас-гітара;
Влад Андрусяк - ритм-гітара.

В новому складі ми відчули себе як суцільний швейцарській годинник.

Виникло дуже багато різних нових ідей стосовно музики. Нас всіх об’єднує дуже велике прагнення створити щось добре, щось красиве. Ця ідея вводить нас в стан постійного пошуку досконалості в безмежному просторі творчості.

Зараз працюємо над всім що пов’язано с проектом ЛИСТОПАД. Починаючі з зовнішнього вигляду і закінчуючи внутрішнім станом души якій і е основним джерелом енергії для невтомної праці. Що е слова без праці. Пустий звук. Можна було би багато написати винахідливих оборотів речи, типа який ми зараз дуже неповторний і талановитий гурт, але без нових хітових пісень це не призведе ні на кого а ні якого враження.

Повинен бути результат. Слухачу не особо цікаво знати чому ти поки що не написав ні чого путнього, йому потрібен готовий, цікавий продукт. Всі відомі мирові хіти створювалися зазвичай за один день, але люди до цього дня працювали все життя.

Що таке творча особистість? Це для більшості людей незрозуміла істота яка ні як не може зупинитися і відпочити, не може знайти собі спокою, не може задовольнитись тім що має, не може просто жити насолоджуючись тім що зробили інші. Вона обов’язково повинна зробити щось геніальне сама. Для одних е прийнятним просто купатись в море, інші вміють у ньому розтворятись, хтось вміє насолоджуватись зеленим лісом запаливши вогонь для шашлику, а хтось прийшов до нього в гості щоби просто з ним привітатись і послухати дуже цікаві оповіді.

Щоб створити щось абсолютно нове треба почати с себе і сьогодні !!!

Треба бути готовим до будь яких змін у житті. Ми цього прагнемо всім серцем. Ми до цього реально готові!
ПУБЛІКАЦІЇ
Украинская группа завоевала гран-при на международном конкурсе
НОВИНИ
Украинская группа завоевала гран-при на международном конкурсе
01.09.2007

В Севастополе подведены итоги первого Международного конкурса Песни моря-2007, который проходил в рамках Международного молодежного музыкального фестиваля Звездный берег.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом