КРеМП
Гурт було створено у нещасливому 2004 році (в кінці) у місті Чернівці. Всі ще закінчували школу і було досить важко встигати. З самого початку склад гурту був такий: Антон - Ударні (пішов з гурту в кінці 2005 року, повідомив нас про це на щорічному чернівецькому фесті «Драйвомир»). Вова бас (поїхав до Іспанії на ПМЖу), а також Ліля та Паша.
Саша (теперішній барабанщик) підгравав нам на басу (в тому числі і на фіналі «Червоної Рути-2005» у Києві) та одночасно грав ще у декількох чернівецьких гуртах, але, прийшовши до нас, розпрощався з усіма… А наш новий басист з'явився в нас тільки напередодні полуфіналу «Перлин Сезону-2006».
Спочатку грали панк-кор (принаймні, воно так називалося), але останнім часом перейшли на звичайну альтернативу (краще виходить й подобається більше). Зараз наш репертуар налічує всього 12-15 пісень (це ті, які ми граємо на концертах, а решту старих забракували, просто, вони вже не актуальні).
За час нашого існування відіграли безліч концертів у Чернівцях та по області;
зайняли 2ге місце у відбірковому на «Чер.Руту»,
а згодом, на фіналі у Києві, стали дипломантами;
лауреати 2ї премії чернівецького Фесту «Відродження-2005», де Ліля стала кращою вокалісткою року; учасники фесту «Драйвомир» (Чернівці);
полуфіналісти «Перлин сезону-2006»
Cостав:
Ліля - вокал, ритм- (соло-) гітара;
Паша - ритм- (соло-) гітара;
Саша - ударні, Вадим - бас.