РЕДАКТИРОВАТЬ
Копірайт

Копірайт

Перші ознаки заснування колективу «Копірайт» припадають на грудень 2005року, тоді Сергій Гнатюк (вокал) з ексгітаристом гурту Юрієм Панасюком проводили репетиції на квартирі, де і була створена їх перша композиція під назвою «Track #1» . У березні 2006 року в день народження Т.Г. Шевченка гурт під назвою «Самотня Оаза» дав свій дебютний концерт. Тієї ж весни уже в повному складі команда бере участь у відбірковому конкурсі фестивалю «Червона рута», і хоч, за браком досвіду, до фіналу пройти не вдається, команду починають запрошувати на сцени міста .

Основним пріоритетом для «Самотньої оази» завжди була творчість, команда постійно поповнювала свій репертуар ліричними композиціями і активно формувала особливий стиль, який дедалі сильніше став вирізняти музикантів споміж інших. Із самого початку колектив розумів свої композиції як так звану місіонерську діяльність, метою якої є зовсім не складний процес донести до людей ті переживання, які хвилюють молодих музикантів і тим самим знайти однодумців.

Гурт поступово здобував досвід на виступах, які найчастіше проходили на сценах рідного міста. Так команда бере участь фестивалі «Я і гітара» м.Рівне 2006,2007,2008 р., де в 2007 та 2008 роках стає переможцем..Виступає на фестивалі «Фор пост», бере участь у всеукраїнському турі «Музика нової хвилі», яскраво показує себе на фестивалі «Тарас Бульба», здобуває перемогу на малій сцені «Up Fest 2008», чим завойовує право відкривати велику наступного дня. На цих міроприємствах колектив виступає уже з новою назвою «Копірайт».

Навесні 2008р. гурт записує свій перший сінгл «Очі закрий», який успішно сприйнявся луцькими радіостанціями і часто лунає в ефірі. Цього ж року «Копірайт» стає переможцем першого відбіркового туру фестивалю «Червона рута2009», та проходить у фінал у другому, входить до 30 найкращих команд з України та здобуває можливість представляти свій регіон у фіналі в м.Чернівці

Копірайт це:
Сергій Гнатюк - вокал, тексти, жертва форс мінорних обставин, творчі ідеї;
Славко Короткий - бас, бек вокал, генератор любові та ліричних мелодій;
Дмитро Лазарєв - гітара, космічна філософія та безліч творчих ідей;
Олександр Дроздов - барабани, кордони та суверенітет команди.
далі буде...

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка