KoDeX
Гурт утворився у січні 2009 року!
м. Рівне
Pop-Punk
Розпочиналочя все з нашого коледжа. Юрмас та Гапчік вирішили створити поп-панк гурт, але для цього їм потрібно було ще 2 крутих хлопці, тобто Любчик, а пізніше Вова - бас, Андрюха - соло. Перша репетиція була досить лаговою і багато хто в нас розчарувався. Ми думали що це початок кінця. Проте незважаючи на всі наші злети і падіння ми брали до рук свої круті гітари і мучили вахтерів нашого коледжу та студентів сусідніх аудиторій.
Склад гурту:
Андрій - гітара, вокал;
Юра - бас-гітара;
Сашка - барабани;
Вова - гітара, бек-вокал.