РЕДАГУВАТИ
Кожному своє

Кожному своє

Львівська група «Кожному своє» (К.С.) була започаткована її вокалістом Остапом Панчишином 2003 року у культурній столиці України - місті Львові. На той час Остап навчався на кафедрі скрипки у Львівському Державному Музичному Училищі ім. С. Людкевича (ЛДМУ ім. С. Людкевича), де і зустрів своїх музичних однодумців. Орест Жук (гітара), Євген Кірлейса (бас-гітара), Роман Задорожний (клавіші), Роман Беднарський (барабани, перкусія) та Остап створили потужну команду. Два Романи і досі є основними учасниками групи, а на зміну Оресту та Євгену прийшли Володимир Оленський, в народі «Елвіс» (гітара) та Орест Панчишин (бас-гітара), які свого часу також закінчили ЛДМУ ім. С. Людкевича.

Крім п’ятірки музикантів, незмінною командою групи є: Лесь Панчишин – брат Остапа (фотограф, оператор та режисер кліпів), Віталій Кухарський (звукорежисер), Володимир Ходус (світло-режисер). Міцна дружба всіх учасників є великим плюсом у подальшому розвитку «Кожному своє».

Як тільки було сформовано теперішній склад групи, її творчість набула більш якісного та прогресивного характеру. Однією з причин творчого прориву є те, що всі учасники є Бакалаврами та Магістрами музики. Таку професійну освіту хлопці отримали у Львівській Національній Академії Музики ім. М. Лисенка.

Важливою особливістю творчості групи є те, що їхній репертуар складається з власних пісень, слова, музику та аранжування до яких пише лідер групи Остап Панчишин.

Команда успішно бере участь у фестивалях, таких як: «Тарас Бульба», «Червона Рута», де хлопці стали переможцями; на фестивалі «Перлини Сезону» група стала фіналістами. Одне із найбільш вагомих досягнень «К.С.» - це виграш гранту від компанії Djuice, яка надає підтримку в організації концерту групи із симфонічним оркестром.

До слова, «К.С.» уже мають досвід спільного концерту із симфонічним оркестром. У травні 2009 року група відіграла незабутній для глядачів концерт із симфонічним оркестром у Львівській Філармонії. Виступ викликав дуже позитивні відгуки зі сторони ЗМІ.

Концертна діяльність групи є дуже насиченою. Окрім згаданого вище концерту із симфонічним оркестром, заслуговує на особливу увагу участь команди у таких проектах: тур Djuice по містах України; спільні концерти з відомими українськими групами: Брати Гадюкіни, Лама, ТІК, Гайдамаки, ВВ, Скрябін, Мандри, Серго Чантурія; тур «Музика Нової Хвилі».

На даний момент команда, у співпраці із звукозаписуючими компаніями «LPrecords» (Україна) та «Abbey Road» (Лондон, Великобританія) працює над записом першого альбому. Окрім того група готується до потужного за своїми музичними ресурсами концерту «Рок-Симфонія» спільно із симфонічним оркестром та за підтримки компанії Djuice.

Склад гурту:
- Остап Панчишин (вокал, музика, слова, аранжування)
- Роман Задорожний (клавішні інструменти)
- Володимир Оленський (гітара)
- Орест Панчишин (бас - гітара)
- Роман Беднарський (барабани, перкусія)
- Віталій Кухарський (звукорежисер)

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо
АНОНСИ
Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо
21.01.2019

Вечірка є благодійною, всі кошти йдуть на реалізацію соціального проекту «Молодь – Енергія Змін!». Можна буде послухати молодих виконавців, серед яких: Franco, The Unsleeping, Devons Formation