РЕДАГУВАТИ
К402

К402

легка
В одному з гуртожитків Львова жили два друга, які частенько просто в кайф грали свої пісеньки під акомпанемент акустичної гітари та різної перкусії. Час від часу вони влаштовували «квартирники» в кімнаті №402, в якій жили, і на які сходились дуже різні люди і випадкові перехожі. Пізніше до них приєднався ще один гітарист. Відтоді почались репетиції. Музика була акустичною, і про електричне звучання тоді ще ніхто не думав.

Згодом хлопців запросили на один зі студентських фестивалів, на якому вони, як не дивно, взяли номінацію «кращий вокал», а наступні два роки – «кращий гурт». Ще були виступи в інших вузах та одній з кав’ярень міста. Також традиція з квартирниками (в тому числі і в інших гуртожитках) продовжувалась. За той час через К 402 пройшли декілька музикантів які не затрималися надовго. Але теперішній склад гурту виявився вдалим поєднанням різних людей. В листопаді 2007 гурт зіграв сольний концерт на 400 чол. в актовому залі лісотехнічного університету і ще декілька міні-концертів в гуртожитках. В січні 2008 було записано перший альбом «Красива сумна».

Cостав:
Сергій Случак – голос, гітара;
Іван Джон Павлів – барабани;
Олег Балтійський – бас;
Петрусь Добровольський – гітара;
Юля Скобель – клавішні.ПУБЛІКАЦІЇ
К402: «Ми продовжуємо експериментувати»
ІНТЕРВ'Ю
К402: «Ми продовжуємо експериментувати»
23.04.2014

К402 – музичний гурт, який творить свою історію з 2007 року. Не так активно, як би того хотілося, музиканти останнім часом радували своїх шанувальників новими записами та концертами. Але не так давно все змінилося: кліпи, сингли, виступи. А нещодавно з’явилася інформація, що гурт працює над записом нового альбому… Про це та не тільки – лідер львівського рок-бенду Сергій Случак

К402: «Вийшло краще, ніж сподівались, ще й іншим подобається»
ІНТЕРВ'Ю
К402: «Вийшло краще, ніж сподівались, ще й іншим подобається»
21.02.2012

К402 – львівський рок-гурт. І хоч останнім часом хлопці не дуже заявляють про себе, та забувати про них не варто. Саме цей колектив, який розпочинав свою творчість ще в стінах студентського гуртожитку, кілька років тому чарував нас своїми ліричними та чесними піснями. Чим же зараз займається гурт, чого і коли чекати від колективу розказав вокаліст К402 Сергій Случак

ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2015
сингл
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!