РЕДАГУВАТИ
Jumper Heads

Jumper Heads

важка
Група була створена 28 грудня 2009г. Причиной виникнення групи послужило величезне бажання грати і творити якісну альтернативну музику і не менш величезне невдоволення тими колективами, які існували і виступали в клубах Києва та України в цілому. Хотілося щось змінити, створити колектив, який відрізнявся б від інших і був по-справжньому популярний і цікавий.

21.03.2010р. Jumper Heads з'являються перед публікою на молодіжному рок-фестивалі «Перехрестя», де займають друге місце серед чотирнадцяти колективів.

Дебютний виступ дав зрозуміти, що Jumper Heads - це перспективна команда. Водночас з цим постав ряд завдань, а саме: остаточне визначення стилю групи, створення іміджу, та вдосконалення техніки виконання під час виступів.

20.08.2010 група зайняти перше місце на конкурсі «Mega Drive Rock Fest» і стала фіналістом українського фіналу "GBOB 2010". За весну 2011 було записано дебютний альбом під назвою "Правда де..?", який випущено в широкий загал 1.07.2011. За час запису альбому до нас приєднався другий гітарист - Smile Seven, з яким ми відразу потоваришували і знайшли спільні інтереси.

В 2014 гурт повідомив про саморозпуск.

Склад:
Дiма Щербаков – вокал;
Iван Буянський – вокал/гітара;
Smile Seven – гітара;
Костя Koka Дударенко – бас;
Вадім Piston Балабанов – барабани.
ДИСКОГРАФІЯ
Правда де?
Правда де?
2011
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
ФОТО
Магія різдвяної ночі від Тар'ї Турунен: Київський концерт зірвав аншлаг!
22.12.2017

Різдвяний концерт фінської рок- і оперної співачки, екс-учасниці гурту Nightwish Тар'ї Турунен. Концерт відбувався в супроводі оркестру Kyiv Fantastik Orchestra і Національної капели України «Думка»

5 заходів цієї весни, пропустивши які ви багато втратите
АНОНСИ
5 заходів цієї весни, пропустивши які ви багато втратите
06.03.2018

Весна вже настала, а ви ще не знаєте, як опинитися в гущі подій? 2018 рік обіцяє бути багатим на заходи, тому ми підібрали 5 яскравих, на нашу думку, подій цієї весни