Ця пісня увійшла свого часу до альбому «Глобальне потепління», який був виданий компанією Comp Music/EMI у 2011 році. Після прокатки треку на численних концертах і дискотеках, Флайзюки вирішили приділити йому більше уваги і донести до ще більшої аудиторії. Команда підготувала струйовий ремікс від Amarilyo та відеоверсію пісні
«Лише 19» - пісня, яка за підсумками голосування, була визнана лідером слухацьких вподобань. Це вже десятий кліп групи
Студійна робота тривала більше року, тому альбом з'явився не в запланованому 2010-му, а лише тепер, влітку 2011
19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності