РЕДАГУВАТИ
Далі

Далі

11.11.01 Об 11год.11хв.(!) у Львові на Погулянці відбулася перша репетиція новоствореної неназваної групи у складі:
Соломія Чубай - вокал
Максим Хоменко - гітара
Юрко Козій - бас, бек-вокал
Ростик Драла - ударні

Даний склад виявився нестабільним.

Квітень 2002 в групу приходить барабанщик Максим Григорук, з яким Соломія та Юрко грали ще в «Без цукру». Однак бракує гітариста - група стоїть на місці, нічого не відбувається.

19.06.02 Після невдалих пошуків гітариста у рідному Львові нарешті знайшлась відповідна кандидатура на вакантне місце. Це - Ромко Андріїшин, уродженець міста Долина Івано-Франківської області. За два тижні група вже взяла участь в концерті до Дня молоді в Дрогобичі. Називались вони тоді «Ніби Дощ».

29.09.02 Максим привів на репетицію соло-гітариста Миколу Єрегу з міста Сарни, з яким колись грав у групі «Ґибай додому». З того часу з легкої руки Соломії, підкріпленої поясненнями Юрка, група отримала назву «Далі…». Почалися регулярні виступи та повноцінний творчий процес. Однак, Максим почав часто відлучатися на репетиції гурту «Годо», і виникла потреба в новому барабанникові.

03.03.03 Перша репетиція з новим ударником . Ним став інший Максим - Ільїнов. Так сформувався «стабільний» склад «Далі…»:
Соломія Чубай - вокал
Микола Єрега - соло-гітара
Ромко Андріїшин - гітара
Юрко Козій - бас, бек-вокал
Максим Ільїнов - ударні

Концертна діяльність стала ще більш насиченою, з'явилось біля десятка пісень. Окрім своїх речей група експериментує з фольклором, залучає інших інструменталістів.

20.11.03 В клубі «Лялька» відбувся концерт-перформенс «Прийди до мене восени - я розкажу тобі казку про весну…» - перший сольник «Далі…». Щоб втілити в життя всі творчі задумки, було запрошено молодіжний хор «Жайвір» та віолончеліста Андрія Дзядка. Все це разом з декламацією поезії Грицька Чубая у виконанні Соломії створило неповторну атмосферу і подарувало незабутні враження слухачам.

З весни наступного року 2004 починаються проблеми з барабанщиком Максимом… він просто не приїхав на концерт в м.Хуст, отже група його виганяє і бере до себе супер-барабанщика Андрія Альфавіцького, який паралельно грає в групі «Дивні».

Знову відбувається купа концертів, група записує пісні, але життя є життя…напочатку вересня 2004 року..Юрко Козій вирішує створити свій власний проект… відповідно він з групою «Далі…» вже не грає…:) А Ромко Андріїшин з ритм - гітари переходить вже на бас.

А склад у групи «Далі…» тепер такий:
Соломія Чубай - тексти, музика, вокал
Ромко Андріїшин - бас-гітара
Микола Єрега - соло-гітара
Андрій Альфавіцький (Альфа) - барабани

Музику тепер творимо разом з групою

Найбільшим досягненням вважаємо виступ на фестивалі «Рок-екзистенція», який відбувся 5 грудня на Майдані Незалежності. І ще багато концертів у Львові в підтримку Помаранчевої революції

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
АНОНСИ
«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
03.05.2018

Новий масштаб, кардинально інший рівень але мета залишається незмінною: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені