РЕДАГУВАТИ
Dalai Lama

Dalai Lama

важка
Далай Лама - здавалося б тиша, спокій і усамітнення … Тут радше - психоз та неординарність звучання, істерія та масовий гіпноз у які вводить поведінка музикантів на сцені і головне - зухвалість з якою група увірвалась в музичний андерграунд старого міста, аби презентувати щось принципово нове для України. Хоча для окремих шанувальників вони вже є оригінальним здобутком нової альтернативної сцени, oднак самі музиканти більше згодні з критиками, які бачать в творчості Далай Лами вже давно відомі світові аналоги. Та сумувати з цього приводу їм не варто, бо що ж поганого коли тобі трохи більше двох років а тебе порівнюють із пост-роковими MOGWAY, YOURCODENAMEISMILO чи ISIS ? Та все-таки найчастіше їх асоціюють із потойбічним TOOL.Проте, це, мабуть,більше стосується саме того потойбічного стану який є невідємною складовою виступів Далай Лами і нестандартних ламаних розмірів та ритмів, що підкреслює шизофренічність їхньої музики.Та, напевне, найоптимальнішим є порівняння із MARS VOLTА а також і з самими RADIOHEAD, через дещо британське звучання та експерементальність в пошуці саунду. Акцент саме на візуалізації звуком. Адже хлопці намагаються аби їхню музику можна було бачити.

Cостав:
Васецький Олександр - вокал, тексти
Мальцев Павло - вокал, тексти
Гайдучик Назар - гітара
Дзіндзьо Ігор - гітара
Петелько Олексій - бас
Немирський Сергій - ударні

ПУБЛІКАЦІЇ
Dalai Lama видали дебютну платівку
НОВИНИ
Dalai Lama видали дебютну платівку
01.02.2009

Музиканти молодого львівського гурту DalaiLama видали дебютну платівку «theSixthTurtle». Під час запису, як і належить молодим шукачам, музиканти експериментували зі звуком. До прикладу в Michael Jackson Knows можна почути радіоточку записану просто з звукознімача гітари, а цікаві електричні писки в Audrey Hepburn видавали два мобільні телефони під час конференц-звязку з вокалістом Сашком, який в третій мобільник співав приспів.

Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
ІНТЕРВ'Ю
Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
07.11.2008

Львів дарує Україні багато цікавих груп, Dalai Lama – одина з таких. Експеременти, емоційний натиск, ексцентрика - те що роблять хлопці виходить за межі класичного розуміння рок-музики.

ДИСКОГРАФІЯ
the Sixth Turtle
the Sixth Turtle
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії