РЕДАКТИРОВАТЬ
Dalai Lama

Dalai Lama

тяжелая
Далай Лама - здавалося б тиша, спокій і усамітнення … Тут радше - психоз та неординарність звучання, істерія та масовий гіпноз у які вводить поведінка музикантів на сцені і головне - зухвалість з якою група увірвалась в музичний андерграунд старого міста, аби презентувати щось принципово нове для України. Хоча для окремих шанувальників вони вже є оригінальним здобутком нової альтернативної сцени, oднак самі музиканти більше згодні з критиками, які бачать в творчості Далай Лами вже давно відомі світові аналоги. Та сумувати з цього приводу їм не варто, бо що ж поганого коли тобі трохи більше двох років а тебе порівнюють із пост-роковими MOGWAY, YOURCODENAMEISMILO чи ISIS ? Та все-таки найчастіше їх асоціюють із потойбічним TOOL.Проте, це, мабуть,більше стосується саме того потойбічного стану який є невідємною складовою виступів Далай Лами і нестандартних ламаних розмірів та ритмів, що підкреслює шизофренічність їхньої музики.Та, напевне, найоптимальнішим є порівняння із MARS VOLTА а також і з самими RADIOHEAD, через дещо британське звучання та експерементальність в пошуці саунду. Акцент саме на візуалізації звуком. Адже хлопці намагаються аби їхню музику можна було бачити.

Cостав:
Васецький Олександр - вокал, тексти
Мальцев Павло - вокал, тексти
Гайдучик Назар - гітара
Дзіндзьо Ігор - гітара
Петелько Олексій - бас
Немирський Сергій - ударні

ПУБЛІКАЦІЇ
Dalai Lama видали дебютну платівку
НОВИНИ
Dalai Lama видали дебютну платівку
01.02.2009

Музиканти молодого львівського гурту DalaiLama видали дебютну платівку «theSixthTurtle». Під час запису, як і належить молодим шукачам, музиканти експериментували зі звуком. До прикладу в Michael Jackson Knows можна почути радіоточку записану просто з звукознімача гітари, а цікаві електричні писки в Audrey Hepburn видавали два мобільні телефони під час конференц-звязку з вокалістом Сашком, який в третій мобільник співав приспів.

Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
ІНТЕРВ'Ю
Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
07.11.2008

Львів дарує Україні багато цікавих груп, Dalai Lama – одина з таких. Експеременти, емоційний натиск, ексцентрика - те що роблять хлопці виходить за межі класичного розуміння рок-музики.

ДИСКОГРАФІЯ
the Sixth Turtle
the Sixth Turtle
2008
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів