РЕДАГУВАТИ
Dalai Lama

Dalai Lama

важка
Далай Лама - здавалося б тиша, спокій і усамітнення … Тут радше - психоз та неординарність звучання, істерія та масовий гіпноз у які вводить поведінка музикантів на сцені і головне - зухвалість з якою група увірвалась в музичний андерграунд старого міста, аби презентувати щось принципово нове для України. Хоча для окремих шанувальників вони вже є оригінальним здобутком нової альтернативної сцени, oднак самі музиканти більше згодні з критиками, які бачать в творчості Далай Лами вже давно відомі світові аналоги. Та сумувати з цього приводу їм не варто, бо що ж поганого коли тобі трохи більше двох років а тебе порівнюють із пост-роковими MOGWAY, YOURCODENAMEISMILO чи ISIS ? Та все-таки найчастіше їх асоціюють із потойбічним TOOL.Проте, це, мабуть,більше стосується саме того потойбічного стану який є невідємною складовою виступів Далай Лами і нестандартних ламаних розмірів та ритмів, що підкреслює шизофренічність їхньої музики.Та, напевне, найоптимальнішим є порівняння із MARS VOLTА а також і з самими RADIOHEAD, через дещо британське звучання та експерементальність в пошуці саунду. Акцент саме на візуалізації звуком. Адже хлопці намагаються аби їхню музику можна було бачити.

Cостав:
Васецький Олександр - вокал, тексти
Мальцев Павло - вокал, тексти
Гайдучик Назар - гітара
Дзіндзьо Ігор - гітара
Петелько Олексій - бас
Немирський Сергій - ударні

ПУБЛІКАЦІЇ
Dalai Lama видали дебютну платівку
НОВИНИ
Dalai Lama видали дебютну платівку
01.02.2009

Музиканти молодого львівського гурту DalaiLama видали дебютну платівку «theSixthTurtle». Під час запису, як і належить молодим шукачам, музиканти експериментували зі звуком. До прикладу в Michael Jackson Knows можна почути радіоточку записану просто з звукознімача гітари, а цікаві електричні писки в Audrey Hepburn видавали два мобільні телефони під час конференц-звязку з вокалістом Сашком, який в третій мобільник співав приспів.

Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
ІНТЕРВ'Ю
Dalai Lama: «Все почалось достатньо давно»
07.11.2008

Львів дарує Україні багато цікавих груп, Dalai Lama – одина з таких. Експеременти, емоційний натиск, ексцентрика - те що роблять хлопці виходить за межі класичного розуміння рок-музики.

ДИСКОГРАФІЯ
the Sixth Turtle
the Sixth Turtle
2008
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності