РЕДАГУВАТИ
Da Bitt

Da Bitt

Стиль: альтернативний рок
Історія: Офіційним днем Народження гурту вважаємо 9 квітня 2004 року, саме той день, коли в нашій компанії з’явився барабанщик Костік. До створення «Da Bitt» кожен з учасників мав досвід гри в інших групах, проте вже тоді ми були добрими друзями.
У 2001 році підчас спільного концерту виникла ідея створити «щось своє», ні на що не схоже. Таким чином, був створений перший склад «Da Bitt»: Милимко Тетяна – вокал; Лисий Євген – біс-гітара; Овсянніков Іван – гітара; Вєлков Євген – барабани. З часом приєднався Муравецький Славко – діджей. У 2002 році беремо участь у 8-му відбірковому турі фестивалю «Червона рута – 2003». Це був один з перших публічних виступів, але він був вдалим! Ми стали переможцями. Крім того, перемога у відбірковому турі стала поштовхом до того, щоб переглянути відношення до своєї справи. Репетиції стали регулярними, та, звісно, з’явилася справжня мета. Більш вимогливо почали ставитися один до одного та до самих себе.
У 2003 році мали виступи на фестивалях: «Матадор»; «Гоблін шоу»; «Пікейні жилети». Цього ж року групу покидає діджей, але його місце займає 2-ий гітарист Вишневський Валентин. Команда вперше їде виступати за межі Одеси, а саме в Київ, на фінал всеукраїнського фестивалю «Червона рута – 2003». Вперше ми побачили таку кількість українських рок – гуртів. Мали можливість, в якійсь певній мірі, подивитись на себе зі сторони. У результаті – ми чесно програли в конкурсі, але виграли для себе крок вперед на шляху до нашої мети. Восени того ж року їдемо на фестиваль авторської пісні ім. Ніщинського, в м. Ананьїв, де займаємо перше місце.
2004 рік стає роком шукань. Через внутрішні непорозуміння з групи йдуть барабанщик Вєлков Є. та другий гітарист Вишневський В. Протягом місяця проводилося активне прослуховування різних барабанщиків. Нове та справжнє життя «Da Bitt» почалося з появи барабанщика Кулика Костянтина. Пишеться нова програма та в серпні 2004 року ми знову випробовуємо себе на сцені відбіркового туру фестивалю «Червона рута – 2005», де займаємо 1 місце.
Маємо численні виступи в клубах Одеси та області, а також ефіри на телебаченні та радіо. Взимку 2004 року робимо демо – запис 3-х пісень: «Сповідь янгола», «З тобою», «Ні слова про любов». У 2005 рік увійшли з новою програмою, приблизно, 1,5 години. Навесні 2005 року почали знімати перший демо – кліп на пісню «Ні слова про любов». 21-22 червня 2005 року виступаємо у фіналі всеукраїнського фестивалю «Червона рута – 2005», де отримуємо багато об’єктивної критики та диплом лауреатів 1-ої премії. За що дуже вдячні!
15-17 липня беремо участь у фестивалі «Тарас Бульба» (м. Дубно), де займаємо 3 місце. 30 липня їдемо, вже як гості, на фестиваль «Спас на Хотртиці», що проходив у м. Запоріжжя, де отримали подяку та диплом «За відродження української духовності».
Восени мали виступи на фестивалях:
- «Нівроку – 2005» (м. Тернопіль);
- «Рок-рик» (м. Львів);
В жовтні до складу гурту приєднався піаніст Сашко Мельничук.
2006 рік вже відзначився великою кількістю виступів на відкритих майданчиках та клубних концертів. Демо запис після прослуховування був відзначений авторитетним журі фестивалю «Чайка», що дасть змогу прийняти участь у фінальному турі в червні.
Далі буде…
Cостав:
Милимко Тетяна – вокал, лірика;
Овсянніков Іван – гітара;
Лисий Євген – бас-гітара;
Сашко Мельничук – клавіші;
Кулік Костянтин – барабани.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою