РЕДАГУВАТИ
Чорний танець

Чорний танець

Історія утворення колективу достатньо романтична - навесні далекого 1998 року в Андрія Константинова виникла ідея подарувати своїй дівчині й майбутній дружині аудіокасету із своїми піснями. В результаті тривалих маніпуляцій із далеко непрофесійною апаратурою вдалось сконструювати імпровізований альбом з десяти творів, що його згодом було поширено серед друзів та майбутніх прихильників. Одразу було зрозуміло, що подарунок видався більш ніж вправним і вартим уваги. Тоді ще мало хто підозрював, що саме таким чином почне існувати нова музична формація, яка з часом у своїй біографії матиме виступи не лише у столиці, але й в багатьох інших містах країни.

Вперше у грудні того ж року гурт брав участь у відбірковому турі фестивалю «Червона рута». Для заявки було обрано назву «Чорний танок» на честь однойменної російськомовної пісні з репертуару, проте з тих пір як ведучий, проковтнувши одну літеру, оголосив хлопців як «Чорний танк», вирішено було зупинитись на більш милозвучному варіанті.

Сьогодні «Чорний танець» – це, передусім, гурт друзів, яких ось вже далеко не перший рік поєднує спільна й незрадлива любов до музики. За плечима у них більш ніж десятирічний досвід плавання у музичних широтах, тому й обличчя багато кому здаватимуться знайомими. Зокрема, Антон, Євген та Андрій (Бегемот) свого часу полюбились столичним поціновувачам року як музиканти гурту «Стєрх», пізніше двоє з них долучились до проекту «Аммок», а Андрій Тверський деякий час грав із гуртом «Птах» (тепер «Сахара») у якості барабанщика й перкусіоніста. Отже, після нещодавніх «кадрових» перестановок «Чорний танець» виглядає наступним чином:
Андрій Константинов (Старий) – вокал, гітара, автор музики й текстів
Антон Рогозов – соло-гітара
Євген Гусак – бас-гітара
Андрій Тверський (Бегемот) – ударні

Зараз хлопці натхненно працюють над своїм першим сольним альбомом, в той час як дві перші студійні ластівки – «Зілля» й «Ефір» - вже вилетіли у світ завдяки збірнику «Второе дыхание–3» столичної рекордингової компанії «100% рекордс». З оновленим складом та новим звучанням старого матеріалу, цього разу хлопці налаштовані рішуче – в планах колективу остаточна «зрада» репетиційної бази на користь великої сцени – доказом цього вже є цьогорічні сольні виступи у клубах «Бочка», «44» (Київ), «Торба» (Дніпродзержинськ), вихід у фінал міжнародного фестивалю «Слов’янський рок». І це тільки початок, адже «Чорний танець» триває!

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії