РЕДАГУВАТИ
BrainDead Generation

BrainDead Generation

легка
punk · rock
BrainDead Generation - це панк-рок формація із Києва.
Учасники:
Мартинюк Олександр -- гітара, вокал
Дмитро Плашкевич -- бас, бек-вокал
Владислав Ларін -- барабани

Коротка біографія (ну, чи якось так)
Офіційною датою створення прийнято (одноголосно учасниками формації) 30 червня 2019 року. Адже саме цього дня відбувся перший виступ молодих хлопців, окрилених ідеєю нести у світ добро, просвітлення і слем. Й хоча на цьому виступі так і не вдалось зробити сьоркл піт і рознести зал на шматки, проте схвальна реакція публіки (хай і скромної) дала чималий поштовх.
Що ж, якщо Ви дочитали до цього речення, то значить ви витримаєте ще кілька про те, хто ж є учасниками гурту і що від них чекати. Історично склалось, що першоджерело створення BrainDead Generation було втрачене у коловороті змін складу, а тому почнемо із "Шуби" (тодішнього гітариста) та Влада (він же Владислав Ларін по паспорту). Наслухавшись мастодонтів західного та вітчизняного панку і поп-панку, хлопці стали творити свою драйвову музику, яка в майбуньому повинна була гриміти на найкрутіших фестах і площадках. І для того, щоб розбавити її словами, було прийняте одноголосне рішення шукати вокаліста (а точніше нового вокаліста). Тут на сцені з'явився Саня (він же Олександр Мартинюк). Довго шукаючи і (очевидно) не знаходячи гідного гурту, майже зневірившись, хлопець відіграв кілька репетицій і зрозумів -- ось воно, точніше вони. Почалась важка праця над музичною, вокальною і поетичною складовою. Проте не вистачало ще гідних басів, які б доповнювали запальне звучання треків. Це і стало першою проблемою -- знайти басиста. На жаль, ніяк не вдавалось зустріти саме того "свого" чувака, який не тільки б грав на інструменті, а також міг би поржати від душі з тих геніальних жартів і рофлів, що завжди були невід'ємною частиною репетицій.
І в момент, коли вся надія майже згасла (ну гаразд, може не настільки драматично), з'явився Діма (той, що Плашкевич). Тоді-то треки заграли новими фарбами, відбулись перші концерти, зародився BrainDead Generation.
На жаль, в певний момент доля вирішила трохи обламати (як вона любить), і "Шуба" покинув трудовий колектив, хоч і не зник зовсім. Згодом учасникам прийшла геніальна думка, що "раз Green Day могли, то і нам вдасться", а тому гітара спішно мігрувала у руки Саші-вокаліста, який тепер став Саша-вокаліст-гітарист.
Що ж, отака от коротенька передісторія. Зараз же пишеться ЕР, готується кліп (або щось подібне), а також виступи, репетиції... Загалом все драйвовенько!

...Пройшло трохи часу і настав (неочікувано) 2020й рік. Починалось все круто! Новорічний концерт, репетиції, новий матеріал, але тут - бац- пандемія. Оскільки наша історія сповнена позитивом, то ми тут ні слова не скажемо про вірес, а будемо говорити про наш альбом, точніше ЕР. Весною 2020 року почався запис матеріалу. Потім хлопці зі студії Soundplant успішно працювали над зведенням і мастерингом (власне, писались ми теж там, всім рекомендуємо). Але постало питання обкладинки. Питання виявилоь досить складним, проте на виручку стали кекси і спонтанне фото нашого басиста! В результаті уже осінню (а саме в пятницю 13го листопада) на всіт зявився і закричав ЕР з чудовою філософською назвою "Кекс". І всі цьому були дуже раді, і ви, сподіваємось, також.
Далі буде... 
ДИСКОГРАФІЯ
Кекс
Кекс
2020
альбом
рецензія
Свято
Свято
2019
сингл
ПроблемиКЛІП
Проблеми · 2020
2 тис. переглядів
Як ти хотів (наживо)LIVE
СВЯТОКЛІП
СВЯТО · 2019
654 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка