РЕДАГУВАТИ
Без питань

Без питань

Як створюється музикальний гурт? Та майже завжди однаково: є один або два ентузіасти, які ледь можуть відрізнити акустичну гітару від електричної, але які мають нестримні амбіції і бажання грати в мега-популярному гурті. Вони шось там шкрябають, намагаються шось путнє зробити, але нічого, блін, не виходить! Тоді в них з'являються думки, типу «а в реалі все не так просто», проте вони все ж намагаються створити шось путнє. І так триває щонайменше 1,5-2 роки, поки матеріал не стане більш менш гідним якогось іншого слухача, окрім акваріумної рибки, яка готова вже підспівувати, не дивлячись на відсутність можливості розмовляти, аби тіки хазяїн заспокоївся і пішов нарешті спати.

Зазвичай на початку якогось проекта існує проблема з музикантами! Бо завжди не вистачає то басиста, то драмера, то другого гітариста, то продюсера чи кліпмейкера. Але як тіко проходить перший етап напрацювання ще повністю сирого матеріалу, люди починають з'являтись самі по собі, як подарунки під ялинкою на новий рік: ніби там ще нічого немає, а через 5 хв. повно кольорових пакунків і ти вже думаєш, який би з них обрати. Так завжди: то людей нема, то обирай з цілої купи. Так от, приходить басист (чи драммер) і от вона – перша репетиція повним складом! От вона, МРІЯ! Спочатку звучить не дуже гармонійно, і шо головне, ЗОВСІМ не так, як ти собі уявляв! В рідній квартирці все звучало геть не так, як зараз! Але людина звикає до всього, тим паче до кращого. Тож репетиції стають регулярними, на них починають ходити друзі та знайомі. Далі перед гуртом постає питання перших виступів: де, шо, коли, як?? Очі розбігаються, мозок вистрибує в пошуках фесту, клубу, актового залу в рідній школі, підвалу потім – запис демок… ох і нервів витрачається на все це але яке відчуття слухати в плеері самого себе!!

А, мало не забув. Майже в кожного гурту є така проблема, як репетиція у вихідний день) коли треба завчасно забивати, погоджувати, коли кому зручно і т.д. і майже кожен мріяв, особливо коли довгоочікувані 2 години репетиції промайнули як 5 хв., щоб булла своя база, де можна було б репати досхочу!! Ага, і ще одне: майже завжди на початковому етапі хтось із гурту йде і хтось приходить йому на заміну.


Не претендую на істинність всього вище сказанного, але то досвід не лише гурту «Без Питань», а й багатьох інших по всім куточкам світу (звичайно ж, зі своїми деталями).

Отже, на сьогодні склад та функціональні зобов'язання учасників «Без Питань» такі:

1. Кричить у мікрофон і інколи підіграє собі на гітарі – Рома Лещик.
2. Шкрябає гітару і інколи кричить у мікрофон – Сергій Кирпаль.
3. Смикає товсті басові струни і кричить, але без мікрофона – Руслан Лісовенко.
4. Гатить по барабанам і ніколи не кричить – Олег Яковлев.

Гурт має демо-запис 4 пісень і поки що невеликий досвід виступів. Але головне – завжди іти вперед, а з цим проблем нема. Музика – переважно панк, але не тіки, бо настрій буває різний. Пока усьо, ожидайтє на больших екранах с 2009р. Нє пропустітє свой шанс!
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів