РЕДАГУВАТИ
BanduraMen

BanduraMen

дуже легка
Проект організували заслужений артист України, відомий у світі бандурист-віртуоз Тарас Яницький та саунд-продюсер, фронтмен київського арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус. Проект отримав назву «BanduraMen».  Він ламатиме стереотипне уявлення про бандуру.
 
«За часів багатовікової московської окупації нам було нав’язано дуже багато брехливих стереотипів, і один з них – зневага до бандури. Цікаво, але за роки незалежності я не побачив жодного музичного проекту, який зміг би повністю розкрити цей інструмент. Можливо, тому у свідомості середньостатистичного українця «бандура» та «шароварщина» - це два неподільні поняття, які ми хочемо нарешті розділити», - прокоментував рішення про появу гурту вокаліст та саунд-продюсер проекту Макс Прудеус.
 
Бандура – вже стає брендом України за її межами. Але дійсно, в самій Україні переважно інтелігенція цінує та поважає цей струнно-щипковий музичний інструмент.
 
До речі, бандура налічує 65 струн, що робить її справжньою королевою серед музичних інструментів. Вона може зімітувати звук гітари, клавесину, арфи, сітари, фортепіано, маримби та органу, але жоден із цих інструментів не повторить тембр бандури.
 
Бандура є не лише музичним інструментом, але й серйозним політичним важелем в сенсі патріотичного впливу та патріотичного пробудження на українського слухача. Чого варті лише радянські репресії та розстріли кобзарів-лірників. Москва завжди добре розуміла, якою важливою для духовності українця є бандура.
 
«Ми зняли наше перше відео біля арки Дружби Народів у Києві. Це місце, як останній символ дружби народів! Ми розуміємо, що це відео подивляться багато росіян, і це наш меседж до наших яничар у Росії, як посил пробудження нації обох держав! Водночас – це і переосмислення справжньої історії, а також констатації факту радянської історії, що відбувся і вже ніколи не повториться», - розповів про символізм локації, яка була обрана для зйомок відео, Тарас Яницький
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
Carnival of Rust (Poets of the Fall Cover)КЛІП
Moskva (Leningrad Cover)LIVE
Moskva (Leningrad Cover) · 2017
21 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів