РЕДАГУВАТИ
Banderas Blues Band

Banderas Blues Band

Banderas Blues Band - це один з найяскравіших і різнопланових блюзових бендів на пост радянському  просторі.  У складі Banderas Blues Band завжди грали і грають музиканти найвищого рівня. Володимир Бандерас, лідер гурту, лауреат фестивалю «Червона рута 1997», полу-фіналіст телеконкурсу Голос Країни 2012, перший визнаний український блюзмен, якого знають і люблять мільйони українців. Його бенд протягом останніх років приймав участь у багатьох міжнародних фестивалів сучасної живої музики таких як: Jazz Cooperation, Live in Blue Bay Jazz Fest, Архангельск Блюз Фестиваль, Джаз фестиваль Евразия, Bitlonania та інш. Більшість його фанів знають Бандераса як справжнього блюзмена,  з гучним вокалом, яскравим сценічним виглядом, та власним гітарним саундом. 

Завдяки своєму вибуховому темпераменту, він буквально з перших акордів запалює будь-який зал, виконуючи пісні на різних мовах. Його унікальний за тембром голос, буквально заворожує слухача,  приковуючи всю увагу до сцени. 

Сам Бандерас про себе говорить так: «Колись я почув такі слова – Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Вони мені запали в душу, бо так воно і є.  Я сам це відчуваю після кожного концерту»

Отож друзі на вас чекає блюз на всі 100%. Зустрічайте, для вас грає найяскравіший гурт України Banderas Blues Band!
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів